Příspěvky uživatele - broncek

Alko BC4125 - má to cenu opravovat?, 14.6.2011
Dobrý večer,  tak jsem postupně vysekl s Jonseredem jednu nádržku a musím říct, že jsem rád za koupi toho silnějšího stroje z těch co mi nabízeli... Síly má dost a ta rezerva výkonu je při práci příjemná a myslím si, že slabší stroj by už byl... celý příspěvek >
Alko BC4125 - má to cenu opravovat?, 13.6.2011
Zdravím, svíčka byla tak tmavě šedá, nijak poničená, motor při poruše normálně dojel, jako když ho vypnete.Olej jsem dával tak 1:33, protože 1:25 se mi zdálo na HQ olej opravdu moc. Jinak k tomu nasátí něčeho bych se taky přikláněl, protože na tom... celý příspěvek >
Alko BC4125 - má to cenu opravovat?, 12.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer, včera mi při práci uhynul výše uvedený křovinořez, po diagnostice poruchy - válec, píst kroužek - v háji. Benzín vždy s olejem HQ, křoviňák je bohužel těsně po záruce, ale předpokládám, že by se na mne stejně netvářili vstříctně, i... celý příspěvek >
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 17.4.2009
No jo, se vám to řekne, dodržujte pokyny výrobce, ale já si teď koupil al-ko BC4125, výrobce píše 1:25 s olejem do 2T. Já mám doma rok starou HQ 340, k ní olej Johnsered 1:50.Už má něco nařezáno (je už po seřízení po záběhu, lil jsem do ní poměr... celý příspěvek >
Jak se jmenuje?, 17.4.2009
Děkuji.
Jak se jmenuje?, 17.4.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupil jsem manželce kytku a nevím jak se jmenuje (spíš jsem to věděl, ale zapoměl). Mohl by mito někdo říct? Předem díky.
drtič na ovoce, 28.10.2008
Nikdo neporadil, tak jsem musel posbírat info kde se dalo, a zbastlil jsem takový nějaký podobný krouhač. Můžete na něj mrknout... celý příspěvek >
drtič na ovoce, 15.10.2008
Dobrý večer, já vím, že už je to staré vlákno, ale možná mi někdo poradí. Potřebuji si udělat nějaký jednoduchý drtič ovoce, mám přírubový motor a potřebuji poradit jak udělat pracovní část, struhadlo, nebo nože, kde odtok strouhanců, zkrátka... celý příspěvek >
Nova pila - nelze nastartovat, 15.9.2008
Díky, zkusím se zaměřit na ten sytič, protože pila musí ještě něco pořezat, než se s ní dostanu na servis k nastavení po záběhu, ale jak říkám, většinou jsem napřed zkusil bez sytiče, pak s ním a byl problém.
Nova pila - nelze nastartovat, 15.9.2008
Dobrý den, píšu do tohoto vlákna, protože mám podobné problémy se startováním a možná dělám něco špatně. Pila je HQ 340 a za studena, se sytičem chytá petrfektně, za tepla, na volnoběh, nebo s půlplynem taky, ale občas nenastartuju, když je akorát... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika