Příspěvky uživatele - Axel

Kupa krovinorezu - aky stroj vlastne potrebujem?, 1.7.2008
Este raz dakujem vsetkym za rady, teraz sa podelim o skusenosti: Nakoniec padla volba na Stihl FS87 4-mix (ako som pisal predtym). Zo skusenosti: na moje potreby je krovinorez absolutne postacujuci, pouzivam len strunu. Pokosi travu po okraji... celý příspěvek >
Kupa krovinorezu - aky stroj vlastne potrebujem?, 27.5.2008
Pekny stroj, bohuzial uz uuuplne mimo mojich financnych planov...
Kupa krovinorezu - aky stroj vlastne potrebujem?, 26.5.2008
Ked v Stihle vezmem okrem krovinorezu aj hobby pilu a chranice na usi so stitom, tak som dostal zaujimavu zlavu. Za 11 tisic (FS87) myslim nie je nad cim uvazovat. Vecer idem pre neho...
Kupa krovinorezu - aky stroj vlastne potrebujem?, 25.5.2008
Dakujem za obsiahle info ohladom miesania oleja. Kedze sem pisu aj servisaci, mozete mi dat aj odpovede na moje otazky k tomu 4-mix motoru z mojho predosleho prispevku? Dakujem.
Kupa krovinorezu - aky stroj vlastne potrebujem?, 23.5.2008
Ked tak trochu studujem, tak pravdepodobne padne rozhodnutie o miernom navyseni cenoveho stropu na nakup krovinorezu. Do uvahy tak uz okrem FS55 pripada aj Stihl FS87 4mix za nejakych 13 slovenskych +- nejaka pripadna zlava. Vie mi niekto podat na... celý příspěvek >
Sekačka na svah, 23.5.2008
alebo vodovaha + meter a trochu matematiky
Kupa krovinorezu - aky stroj vlastne potrebujem?, 21.5.2008
Neviem, na ktoru hodnotu sa mam pozerat, ale nejaku tabulku som nasiel www.stihl.com/vib/german/documents/DE_FS_KWKZ.pdf
Kupa krovinorezu - aky stroj vlastne potrebujem?, 21.5.2008
Ok, ak mam brat hodnotu vibracii pri intenzite mojej prace (odhadujem max 10 hodin mesacne) ako dolezitu, tak kam by som sa mal pri zachovani mojich predoslych potrieb poobzerat? (Znacka, model, predajna...?) Poobede sa pojdem pozriet na Dolmary,... celý příspěvek >
Kupa krovinorezu - aky stroj vlastne potrebujem?, 20.5.2008
Dobry den! Stojim pred otazkou kupy benzinoveho krovinorezu a priznam sa, neviem nakolko vykonny stroj vlastne potrebujem a na co presne si dat pozor. Urcenie: udrzba okrajov travnika okolo plota, kamennych murikov a teras, okolo ovocnych stromov a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika