Příspěvky uživatele - Jarek*

v jakém stadiu máte melouny?, 4.9.2008 Obsahuje fotku
Tak jsem zkusil nafotit svůj oblíbený kousek zahady. Sice už rostliny pomalu odchází, ale melounky nám pěkně zrají!
v jakém stadiu máte melouny?, 20.8.2008
Jooo, ty melounky v peněžence... to by byla krása... Možná je příští rok zkusím zasadit ještě k těm vodním, ale jelikož je nemám, tak začnu s drobnějšíma a třeba se k nim během pár sezon propracuju! Ty vodní ale zasadím určitě, ať mám alespoň... celý příspěvek >
v jakém stadiu máte melouny?, 19.8.2008
No my už teda papkáme! Před týdnem jsme sklidili první a už jsou pryč tři (jsou výborné, slaďounké a po rozkrojení nádherně voní) . Sklízím je, když je flek na spodu melounu krásně sytě žlutý. Letos (oproti loňskému roku) to s tou... celý příspěvek >
v jakém stadiu máte melouny?, 7.7.2008
Já bych určitě výhony nestříhal, ať si rostou! Pouze v případě většího nasazení plodů nechat na rostlině tak tři nebo čtyři melouny. Žádnou jinou péči během vegetace rostliny, myslím si, nevyžadují! Jarek
v jakém stadiu máte melouny?, 30.6.2008
Já jsem je sázel (Crimson sweet, Lajko) poslední týden v květnu a teprve asi před dvěma týdny začali pořádně narůstat. Mám je na černé netkané textilii a první tři týdny byli ještě navíc přikryté bílou textilií, kvůli nižším nočním... celý příspěvek >
ořech shazuje plody, 11.6.2008
Napsal jsem to pouze na základě mých zkušeností. Jelikož každý rok touto dobou máme pod všemi stromy, tedy i pod ořechy úplně nastláno. A i přesto jsou ořešáky doslova obsypány plody. Takže si myslím, že i u nich je nadprodukce květů... celý příspěvek >
ořech shazuje plody, 11.6.2008
Nebojte se, je to každoroční přirozený projev - fyziologický červnový propad plůdku. Stromy nejsou schopny vyživovat veškerou násadu, co na nich po odkvětu zůstane a tak část plůdků shazují. Jarek
Jak jste na tom s kadeřavostí?, 6.6.2008
Já jsem je stříkal až v předjaří, únor, březen 2x Kuprikol a nakonec před rašením Sulkou a po kadeřavosti ani vidu, ani slechu! Teda, když se zrovna nedívám k sousedovi přes plot!   Letos je to fakt síla!!!
Vaše Top ten odrůdy hrušní , 27.5.2008
Tak omluva, no... asi nějaký šotek!
Vaše Top ten odrůdy hrušní , 27.5.2008
Tak teď nevím, měl jsem vybranou Williamsovu a Dicolor, ale ta Williamsovka tu mockrát zmiňovaná není, pročpak asi...??? Já na ni četl většinou dobré reference, snad jen ta cizosprašnost... Jarek
Co teď s kadeřavostí?, 26.5.2008
Pirimor (pouze na mšice) i Mospilan (širší použití) jsou systémově účinkující insekticidy, účinkující dotykově i požerově. Když už stříkám, tak zejména ohnisko výskytu, ale vždy radeji vezmu celý stromek... Nějakého nebezpečí při... celý příspěvek >
Co teď s kadeřavostí?, 26.5.2008
Na mšice MOSPILAN!
Neroustoucí broskvoň, 26.5.2008
Dobrý den! Vy jste ji koupil před dvěma roky a už dvakrát zaplodila? To jste ji po zasazení neostříhal? A letos už má opět tolik broskví, tedy zatím, před opadem? Nemohly by ty proskve být každý rok na úkor růstu...
křeček polní, 12.5.2008
Dobrý den, no hezký, hezký... chci jen reagovat na to, že jestli pan Vysloužil neslyšel o křečkovi na zahradě, tak má veliké štěstí a vlastně všichni, kdo jej nemají! A jestli jsou vzácní, to nevím, jelikož u nás kolem jich jsou mraky. Každý den... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika