Příspěvky uživatele - exot007

Zahradní kolečko 120litrů a víc, 19.11.2014
Nevím zda to bude aktualni ale mame uz cca3 roky obyc velkoobemové kolecko koupene kdesi na netu(levné) pouzivane u koní prevazne pouzivane na vození hnoje sena slamy a listí.Jednou praskly vyztuhy pod koleckem(privareno) pneumatika(cinska praskla)... celý příspěvek >
Jehlové ložisko na pístním čepu, 18.8.2010
ložiska s plastovou klecí byla sice pokud si dobře pamatuji na klice motoru motocyklu MZ 150 která jsem měnil kamarádovi ale pístní čep má poněkud vyšší teploty. J.K.
Lepší křovinořez - který?, 16.7.2010
Používám stroj Husqvarna 333 R na stejné učely (+ vyžínání náletů do cca 3 cm průměru stačí trojzubý kotouč) na které ho potřebuje a je naprosto vyhovující nicméně dnes bych koupil spíše HQ 335 Rx který má nižší vibrace ale samozřejmě také neuděláte... celý příspěvek >
Křovinořez HQ 333R motor se dusí a jde špatně do otáček, 1.5.2010
přesně stejný problém jsem měl se stejným strojem a bylo to přicpaný odvzdušňovací ventil ve víčku nádrže v záruce odstraněno ;). J.K.
Prořezání chráněného stromu?, 10.4.2010
Takže po vašich reakcích jsem se rozhodl dopsat sem několik upřesnění nevím o nikom kdo by chtěl strom nějak brutálně prořezat nebo snad pokácet je to strom ke kterému má většina místních občanů velmi kladný vstah.Obecní zastupitelstvo již několikrát... celý příspěvek >
Půdní vrták Mountfield MTL 51 x Dolmar PD 520 x Stihl BT 121, 10.2.2010
Tak a teď nevím jestlim je těch 56 cm myšleno na muj příspěvek ale našel jsem že tyhle vrtáky u mnou výše uvedených strojů jsou délky 700mm a krom toho je pro mne nejmenší problém je prodloužit na délku kterou budu potřebovat a budu dělat díry... celý příspěvek >
Půdní vrták Mountfield MTL 51 x Dolmar PD 520 x Stihl BT 121, 10.2.2010
Občas potřebuji vrtnout pár děr nárazove max 20 bohužel výše zmiňované stroje jsou docela drahé na to co potřebuji a když zrovna potřebuji tak se mi rozhodně nechce letět do pujčovny.Tahže přemýšlím o nějaké levnější variantě třeba ZIPPER... celý příspěvek >
Vari a radlice na sníh, 13.1.2010
Zdravím vás :) mohl bych vás poprosit o fota těch uprav děkuji :)
Vari a radlice na sníh, 13.1.2010
JJ o tomto problému sice vím ale vzhledem k zpusobu použití to až tak za se nevadí vím že bych musel radlici umožnit pohyb kolem podélné osy.Niméně měl jsem možnost si vyzkoušet i radlici s natáčením a ne vždy byla ideální nicméně jak říkám záleží na... celý příspěvek >
Vari a radlice na sníh, 13.1.2010 Obsahuje fotku
Vlkádám sem fota radlice kterou jsem na podzim udělal a vyzkoušel zatím bez kluzáků a gumového břitu jež budu v dalších dnech dodělávat.Na hladkém terénu je to super a dokonce není problém ani se shrnováním do mírného kopce. Pokud je ale terén hodně... celý příspěvek >
Strhnutý závit svíčky, 20.12.2009
Stačí namontovat opravnou závitovou vložku měl by vám to udělat každý slušný servis. J.K.
Palivo E 85, 2.12.2009
Když budete číst pozorně tak se dozvíte že toto palivo by měly používat pouze vozy které jsou konstruovány na tento druh paliva!!!Krom toto palivo nebude možno dlouhodobého skladování z protože líh (ethanol) váže vzdušnou vlhkost.Nicméně pro... celý příspěvek >
DSK317 - repase, 18.11.2009
Když se zapalování vypne otáčky motoru knesnou motor se zastaví a rozepne se spojka a motorem tak nelze bzdit!!! To že někteří považují něco za nemožné neznamená to že to nemožné je :) J.K.
DSK317 - repase, 18.11.2009
Vzhledem k použitému šnekovému převodu je jasné že axiální tlaky a tření jsou poměrně značné.Proto je nutno používat olej na hypoidní převody. J.K.
DSK317 - repase, 18.11.2009
V podstatě lze považovat za brzdění motorem jako takové pokud otáčky motoru jsou vyšší než spínací otáčky spojky a zároveň jsou otáčky bubnu spojky "vyšší"(v uvozovkách proto protože jsou stejné jako otáčky motoru ale kroutící moment se přenáší na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika