Příspěvky uživatele - 111

Poznáte, co to je?, 6.4.2012
Děkuji
Poznáte, co to je?, 5.4.2012 Obsahuje fotku
Vyklíčílo mi semínko, ale už nevím, jestli to byl citrus, pomeranč, nebo citrón. Pro zdejší pěstitele jistě nebude problém rostlinku identifikovat, děkuji.
Komule, 14.6.2010
U nás totéž (severní Morava) komule, nad kterou žasli všichni sousedi a hodně z nich si také rostliny pořídili, je letos na ostudu. Keř míval 2,5m výšku a 2m šířku, nyní musí manžel dávat pozor, aby ho při sekání trávy nepřehlídl... Pomalu sice z... celý příspěvek >
Pokroucena vrba, poradte prosim, 8.6.2010
Nevím sice čím to je, ale pomáhá odstřihnutí.
Jak zastřihávat habr, 8.6.2010
Záleží, zda toužíte po dokonalé úpravě, alá zámecký park, nebo vám jen stíní větev do okna. Vystříhání požadovaného tvaru o určité hustotě větví je dlouhodobější záležitost, doporučuji projít fotky upravených zahrad na webu. Z vlastní zkušenosti -... celý příspěvek >
Ruj vlasatá vadne, 8.6.2010
Díky za tipy, jdu stříhat.  Jo, vlhko je - po těch deštích, plamének mám kousek dál, ten se drží.
Ruj vlasatá vadne, 7.6.2010 Obsahuje fotku
Ještě foto
Tlustice, 29.1.2009
Mám tlustici snad 10 let, v životě nekvetla - to vám teda závidím...
mučenka, 19.9.2008 Obsahuje fotku
ještě foto :
Had na zahradě, 26.8.2008
Podobná zkušenost - i nám chtěla užovka lovit jezírkové rybky, vyhnat se nedala jen tak, byla i trochu agresivní. Po tom, co vklouzla do vody jsme ji hlídali a pokaždé, když se chtěla nadechnout, jsme ji to hráběmi znemožnili. Nakonez vystřelila z... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 23.8.2008 Obsahuje fotku
Taky přihodím jednu, mám ji od loňska, s tím, co zde padlo o pěstování souhlasím, řízkováním se rozmnožuje špatně - 1 úspěšný z 12 pokusů.
Magnolie - množení, 29.5.2008
Mám takto namnoženou magnolii, asi 5 let, dosud nekvetla, je to způsobem množení???
Škodná v zahradě - srnec, daněk, 29.5.2008
Co ale dělat, když naši zahradu u lesa pravidelně navštěvuje srnec a pečlivě okouše, co zrovna narostlo - od zeleniny, okrasné i ovocné stromky, dokonce se pustil do poupat růží a listů cany. Uštipuje vršky větví s mladými lístečky. S takovou se můžu... celý příspěvek >
habr, prosím o radu, 29.5.2008
Mám stejný problém, právě jsem se chystala vložit fotky stejně pokrabatěné větvičky a koukám, že už tu jsou. Beru tedy nůžky a jdu stříhat, jen doufám, že mi nějaký plot ještě zbude..., díky za radu.
škumpa - letos teprve raší, 22.5.2008 Obsahuje fotku
Ruj vlasatá
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika