Příspěvky uživatele - sarhod

Jilm - co to je za škůdce?, 2.7.2010 Obsahuje fotku
Nevíte náhodou co je to za škůdce, vytváří na listech Jilmu takové bakulky a tím vlastně znehodnocuje list, minulý rok jich měl málo, ale tento rok má zasažené skoro celé listy
Co to je?, 25.8.2009 Obsahuje fotku
Prosím mám housenku na listech, netuším co to je a co proti tomu účinkuje, podotýkám že foto je vyfocené v Anglii, děkuji
Bylinky co to je, 25.8.2009 Obsahuje fotku
Potřebuji znát jména bylinek, jsou z Anglie, můžete mi pomoci, vložím foto. děkuji
neznámá rostlina, 1.9.2008 Obsahuje fotku
nevíte co je to za rostlinu? Je to nálet a nějak mi stále uníká její název, připojím obrázek
Lonicera, 1.9.2008 Obsahuje fotku
Mám neopadavou formu zimolezu starou zhruba půl roku, bohužel vůbec mi neroste a ze spodu žloutne, přikládám obrázek. Není to tím že je zřejmě v kyselé půdě, kolem ní roste mech, nebo tím že je neustále ve stínu? 
neznámá rosltina, 16.7.2008
ano je to ona, děkuji moc
neznámá rosltina, 15.7.2008
Potřebuji poradit, setkala jsem se s ní   a nevím zda se jedná o pokojovou roslinu, ale listy vypadají jako jahodové listy, květ je malý žlutý, a plod, tedy pokud je to plod) vypadá jako malá jahůdka - lesní ale rostoucí směrem... celý příspěvek >
křeček polní, 25.4.2008
Dobrý den, již podruhé za několik let se mi na zahradě usídlil křeček, poprvé jsme ho vyhnali vodou a psem (ne naším), ale teď podruhé si to pojistil a má několik dír na záhoně, zatím jsem to zkoušela dělobuchy, ale nevíte to na něho platí?
Co to je za pokojovku?, 7.4.2008
myslím že ne, to co je na netu se tomu nepodobá, myslím že to kvete drobnými bílými kvítky
Co to je za pokojovku?, 7.4.2008 Obsahuje fotku
Mám dotaz je to pokojová rostlina, když se s ní zatřese nebo jenom pohne tak vonní po citronu ale po delší chvíli vám připadá jako by už smrděla, pokusím se připojit obrázek
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika