Příspěvky uživatele - BorekCH

TK, TZ, MT, Holder, 21.3.2009
Zdravím, bývalím majitelům mého TK se podařilo rozdrtit vnitřní třmen startéru, který přidržuje hřídel s ozub. kole. Takže celou dobu musim startovat řemenem. Teď sem se rozhodl, že to dám do kupy, ale nevim z čeho by mi tam ten startér pasoval. Mám... celý příspěvek >
Servořízení TZ4k14 foto pro p. Chrástka, 10.3.2009
Dobrý den Prosím Vás jak jste udělal ten vrchní čep, místo kterého je původně vývod z převodovky řízení? Ještě bych se chtěl zeptat z čeho tam pasují ty pístnice. Děkuji za odp.
TK, TZ, MT, Holder, 2.3.2009
Ten chlápek od kterýho sem jí kupoval říkal, že se ty sekačky prodávaly s klasickou kardanovou hřídelí a to pak traktor po vyšlápnutí ještě metr jel a trhaly se řemeny. Tak se informoval přímo ve wikovu a tam mu řekli, že když jí zkonstruovali tak jí... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 2.3.2009
sázecí buben je volně zavěšen pomocí pásovin a vlastní tíhou kopíruje terén. na buben sem ani nedělal žádné hroty a buben se krásně odvaluje.
TK, TZ, MT, Holder, 24.2.2009
Já mám jednoválec a má s tím dost práce. Sekám za 1 max. 2. Ten pán od kterého sem to kupoval říkal, že se svým TKčkem sekal stráň za barákem.
TK, TZ, MT, Holder, 23.2.2009 Obsahuje fotku
Pracovní záběr je 1200mm, bubny jsou poháněny 6-ti bokým klínovým řemenem
TK, TZ, MT, Holder, 23.2.2009 Obsahuje fotku
Zdravím, často nalézám rady na těchto fórech a tak taky něco přidám. Loni sem si postavil sazečku na brambory (babosed) ze starého koňského pluhu. Dříve sme sázeli pomocí pluhu celá rodina pomalu celý den. Teď máme nasázeno ve dvou za dopoledne.
TK, TZ, MT, Holder, 23.2.2009 Obsahuje fotku
Zdravím, já sem měl teď na podzim kliku a sehnal sem originál dvoububnovku za TKčko od Jikovu a ten jednoválec s ní má docela práci. Nedávno sem na internetu viděl TKčko jak za sebou tahalo jednobubnovou sekačku s vlastním motorem (klasická bubnovka... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 10.4.2008
Prosím Vás pane Ptáčku mohl byjste sem dát nějaké technické info případně detailní foto Vašeho čelního nakladače na TK? Chtěl bych si vyrobit něco podobného (myslím že nejen já). Nakladač vypadá opravdu pěkně. Předem děkuje začínající kutil s... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika