Příspěvky uživatele - frantaFJ

TK, TZ, MT, Holder, 15.4.2008
Už o tom tu v lednu byla řeč.záleží co komu vyhovuje. Někomu nájezdovka, nebo připojení přes lanko na pedál. Mě se líbí na ručák, protože mi ruční brzda na traktorku drží málo (olej v brzdách) tohle mužu pužít místo ní. A na víc to velice pomuže při... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 15.4.2008
Tak to asi není moc dobrý vynález, když mě to v zimě nebo po mokré trávě bude s nákladem tahat. Už se mi to stalo, na vleku uhlí, covačka do dvora s kopce a nebržděná vlečka. Traktor jel jak sáně. Nepříjemný pocit. Franta.
TK, TZ, MT, Holder, 15.4.2008
Díky za radu. Tu adresu si určitě uložím, bude se hodit.dnes mám ještě volno tak budu dělat brzdy na vlečce.nechal sem si repasovat pakny a ještě musím nějak uzavřít bubny. Výrobce to nějak nedořešil nebo tam něco chybí.celá brzda je na nějakém... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 14.4.2008
Tak už sem to čerpadlo vyměnil, a jde to jak čert. Naházel sem plnou lžíci betonové dlažby, a zvedá dost rychle i na volnoběh. Je to paráda. Uš se těším, až ho někde vyzkouším v akci. Franta.
TK, TZ, MT, Holder, 14.4.2008
O tom přepouštěcím ventilu vím, mám ho na doraz. Už mám doma nové čerpadlo, tak budu přehazovat. Ten ventil znovu povolím, at neco neprdne. Sem hrozně zvědav jestli to pomuže. Franta.
TK, TZ, MT, Holder, 14.4.2008
To máte pravdu. Když to zvedám tak ze začátku jde pomaleji, tam je asi menší páka, pak zrichlí a jak se začne vysouvat konec tak jde zase pomalu to musím přidat plyn. S tim tlakem to uš asi se starým čerpadlem nevyřeším, asi uš na to nestačí. Dnes... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 14.4.2008
Jestě pro pána co má tk10. Čerpadlo ve předu je zajimavé řešení, akorát budete muset dávat pozor, aby nepřišlo o něco k urazu. O zakastlování předku taky uvažuji, ale jestě nemám tu správnou inspiraci. Možná mi pomuže fotka vašeho stroje. Mějte se.... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 14.4.2008
Díky. Problem se zdvihem řeším už od začátku. Puvodně sem plánoval dvě pístnice po stranách, ale zavazí tam výfuk a na druhé straně sání. A to se mi předělávat nechtělo. Jediné řešení je pístnice u prostřed, a tím nastal další problem s pístnicí a s... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 11.4.2008 Obsahuje fotku
Přidávám ještě dva snímky.
TK, TZ, MT, Holder, 10.4.2008 Obsahuje fotku
Zdravím vás, a rád vám poradím. Nakladač sem stavěl se švagrem v zimě v garáži. Stačila k tomu dobrá svářečka. Velká rozbruška, materiál s ferony a kámoš co má soustruh a sloupovou vrtačku. Žádný plánek nebyl a vše se měřilo přímo na traktorku. Celé... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 8.4.2008
Nejdříve pro Martina. To čerpadlo s pv3s nemusí být špatné. Když utáhne vyklopit naloženou korbu na nákladáku, tak u malotraktoru zvládne cokoli. Pokud pujde přidělat tak není problém. Pane Jaroslave přidělání vypínání předního dyferáku určitě jde.... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 7.4.2008
Čau martine. Kolik stojí hydr. Čerpadla na jiné stroje nevím, ale co sem se ptal u výrobce na tk 10 by mělo stát 3800kč. Pokud sem se nepřeslechl. To se mi nezdá tak moc. Už na něj šetřím. Akorát nejsem si jistý jestli bude dost silné. Na staré... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 6.4.2008 Obsahuje fotku
Jo díky. TK 10 mám 15 let a pořád je co vylepšovat, ale v poslední době. Už spíš spravuju co se pokazí. Ještě mě čeká generálka vlečky, výměna oken, hydr. Čerpadla a další drobnosti. Nářadí sem si taky upravil but konské nebo vlastní výroba. Hlavně... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 4.4.2008
Tak tady máte ty fotky. Snad vám to pomuže. Franta.
TK, TZ, MT, Holder, 4.4.2008 Obsahuje fotku
Ano jistě, na to sem zapoměl.já sem opačný chod navyjáku nepoužíval, protože but by to dlouho trvalo neš se lano odmotá nebo by to šlo rychleji a to bych nestíhal zdrhat s ohrnovačem aby se nezamotalo lano. Tak při neutrálu sem si popotahoval jak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika