Příspěvky uživatele - Zdeněk Dukát

Jaká bude Resista?, 22.12.2015
Já jsem asi zvrhlý. Resistu mám rád.Štavnatá, slupka dost tenká.Polokmen nám dává dost plodů i na rozdávání.Doufám, že se dožiji i plodů stromů odrůdy Spensr.Ta mi chutnala také. Tak jsem jí hodně,, rozrouboval,,.Já bych snad potřeboval chutově... celý příspěvek >
Čemu se bude dařit pod ořešákem?, 19.1.2015
Ničemu...
Kde koupit čmeláky na opylení, 19.1.2015
To je svatá pravda. Neplodnost slivoní je skutečně daná pilatkou, Jako včelař vím, že včely se o slivoně nějak neperou.Sem tam je nějaká Slivoně mám uprostřed 80 včelstev.Čmeláci na slivoně nejdou vůbec.Pláčete na,,špatném hrobě,,
Jaká bude Resista?, 15.1.2015
Resistu mám rád, je od Vysloužilů.Ovšem musím o ní v rodině bojovat. Spenser jsem ochutnal, je naroubován na vše možné.Očekávám plodnost.
Jaká bude Resista?, 15.1.2015
Přátelé, namlsal jsem se jmenovcem Dukát. Údajně nejvyšší plodnost.To byla jen reklama.Šel pryč.Pravda postřik nebyl.Nějak se mi ty jablka nedařej.Je to zřejmě tím, že jsem rozpolcen. Včely, zelenina,pomologie, a vinná réva.To poslední je zázrak.2x... celý příspěvek >
Která odrůda Vám hýbe s rozumen nebo žlučí, 15.1.2015
Od koho jste zahradu nabyl?
Co s nevyužitými zásobami, 27.12.2012
Máte 20 včelstev a nemáte teoretické znalosti.Chudáci včely.Je potřebí udělat pouze profylaktikou desinfekci.Zásoby můžete po čase použít. Varoa se vyskytuje pouze na živých včelách a jejich vývojových stádiích.Samozřejmě jsou ještě další možnosti,... celý příspěvek >
Rakytník řešetlákový, 26.2.2010
Přátelé rakytníku, sklízel jsem nedaleko od nás po 2 léta rakytníkové bobule.dělal jse z nich báječné nápoje, vkládal do čaje. Odebíral jsem sazenice, množil ze semene.Nedávno jsem objevil u dcery 3 rak. keře obsypané plody.Plody byly velikosti ... celý příspěvek >
Správné uskladnění jablek, 25.2.2010
Vážení ovocnáři, a co myši?U Vás nejsou?
Sítě ke všem účelům, 25.2.2010
Vážení přátelé drobných ovocí, po léta jsem bojoval na rybízu s kosy. Tyto nepřátele jsem měl i na k. borůvkách. Jahody byly rovněž pod jejich tlakem. Nakupoval jsem zelené sítě v OBI a Baumaxech. Po velmi krátké době se následkem UV záření poroučely... celý příspěvek >
Vosk do zahrady, 25.2.2010
VOSK DO ZAHRADY Při koupi vosků na dřeviny, jsem téměř vždy naletěl.Byl, hrudkovatý,tvrdý a pod. V neposlední řadě drahý. Nedávno jsem v Rádci z Předmostí.Nádherném časopise z doby skutečné demokracie, našel návod na výrobu vosku. Vyzkoušel jsem a... celý příspěvek >
Králíci - očkování, 22.2.2010
Já se rovněž připojuji k tomuto názoru. Krmím senem po celý rok. Sem tam větvemi z vrby.Neočkuji.Králíkárny venku.Snad to nadále vydrží! Z D
Okousané jabloně, 22.2.2010
Já tomu rozumím tak, že kmen je zachován.Použijte rouby, pokud v koruně nějaké možno odebrat.Nebo sežeńte rouby jiné, roubujte 2 rouby za kůru.Na nepoškozený kmen. Pupeny z roubů obrostou a vytvoří budoucí korunu.Samozřejmě pokud máte dost peněz,... celý příspěvek >
Vlašské ořechy - nový recept, 25.1.2010
Vyloupané vl. ořechy dáte do sklenic a zalijete medem. Na dokonalé rozležení musíte být dostatečně trpěliví.S pozravem Zdeněk Dukát včelař
Řez zanedbané jabloně, 18.1.2010
Pane Guru, předpokládám, že mezi činžáky nikdo nevysadil rezistent.Dá se to rovněž usuzovat podle síly kmene.Nemáte zřejmě rezistenty rád.Já ano, protože nemám rád chemii.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika