Příspěvky uživatele - ANDREJ

Technika orby, 14.11.2007
U Nas je už zima a tak to nemam kde vyskušať ale s radlicou na sneh to šlo aj na jednotku ,ale dosť rýchlo tak sme to prehodili na spiatočku a ide to jednou rukou. Zatial som spokojný a ďakujem všetkým za dobré rady ktore som si tu prečítal. Andrej
Technika orby, 11.11.2007
Spravu som dostal ďakujem. Vpondelok to nastavim podla navodu. A pustime sa do zvarania radlice na sneh.
Technika orby, 9.11.2007
Ďakujem Vám velmi pekne jedna sa mi o tie hodnoty dotiahniutia popripade vole na čelustiach. Ak by ste niekde narazil na literaturu rád si ju prečítam a poučím sa.
Technika orby, 8.11.2007
Dobrý deň. Ďakujem za odpoveď, potreboval by som vedieť ako nastaviť spojku na tých pružinach, tam sa to da nastavovať. Motor ma tlak 6kPa ale pravdepodobvne klapka vzduchu bude rozštelovana a v zaťaženi neprida otačky. Neviete poradit... celý příspěvek >
Technika orby, 8.11.2007
Dobrý deň. Po prezreti videa orby som sa rozhodol Vas poprosiť o radu. Mame doma Teru z roku1987 s plastovou nadržkou na prevodovke T20 ale pri orani to nejde na jednotku musím to otačať na spiatočku. Ma slabý ťah. Musim podotknut že motor chyta na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika