Příspěvky uživatele - radegast

Používání pesticidů v běžné zahradě - anketa, 7.5.2018
Dobrý den, H2, F3, I3, A1.  Herbicidy prevazne na travnikove plevele.
Zpevněná plocha bez trávníku?, 22.3.2011
priyžove dlaždice 50 * 50 cm, ruzne tloustky, cena od 450 včetne dph vyborna zkusenost pod houpackou Martin
Borůvky kanadske plodnost, 18.8.2009
...ale na odrude prece vubec nezalezi.Lisi se jen chuti, velikosti plodu a dobou a delkou zrani, rest. sklizne.  Kupte si rostliny mnozene metodou in vitro  (jestli prodavac nevi nebo nezna tak je kupte jinde) dejte je na slunce... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 14.8.2009
asi jim dali zabat v ty prodejne a takto je potralili. Mimochodem kupte si aspon 3 ji¨ne odrudy Martin
Kanadská borůvka, 14.8.2009
hmm vicemene jste si odpovedela - zalevate zelezivo vodou a myslim ze rostlinky trpi (i kdyz ne dramaticky) nadbytkem zeleza => rostlina nekvete (nebo malo), neroste,  neprijima fosfor a u objevovat hnědočerné skvrny. - Takze prestat... celý příspěvek >
Borůvky kanadske plodnost, 14.8.2009
4 roky ale plodi takto od z te doby co jsem je koupil. Staci raselina na 7 rostlin 1m3  (ne mene), voda ze 40m2 strechechy (ninak uz vice vody nezalevam) a 2 krat do roka 1/2 kg rohoviny na boruvky a 1 ročne postrik zelezem na list klidne se... celý příspěvek >
Borůvky kanadske plodnost, 13.8.2009 Obsahuje fotku
Je to fakt hrozne s tou plodnosti... boruvky uz nikdo nechce jist ani deti od sousedu.
Bofix, 19.6.2009
hmm dekuji za odpoved- cekal jsem ji. Vypleji to rucne Martin
Bofix, 16.6.2009
dobry den je mozne pouzit Bofix na potlaceni plevele ve vysadbe skalniku? diky Martin
Pilatka svestkova, 15.6.2009
Miroslave, v jaké fazi "před květem" stříkate? Jak květy vypadají? Nerozvité?  předem děkuji za odpověd Martin
Okurky Saladin, 29.4.2009
Praha - holesovicka trznice - roubovane salatovky - 50 Kc - rajcata a papriky se daji sehnat za 12 Kc Martin
Podklad pro parkovací místo - kačírek, 29.4.2009
mohu se zeptat? a ty zatravnovacky vyplnite taky tim kacirkem? plastovy nebo betonovy? to mi prijde jako dobry napad Martin
Podklad pro parkovací místo - kačírek, 23.4.2009
Taky bych kacirekm rad vyresil - obcasne parkovaci misto a taky si nejsem jisty zda je to nejpepsi napad. U mne se jedna o polochu 5*5 m2. Premyslel jsem ze bych podklad slozil z (odspoda)  : 15-20 cm netrideneho sterku (0-40mm) ten se mi... celý příspěvek >
Renovace trávníku, 17.4.2009
Naprosto souhasim a dovolim si doplnit casovou narocnost pro 500m2 ktere jsme delal minuly tyden. Plocha byla již vyrondapovana. Den první: ukrajinec nakoleckoval 1,5 m3 pisku  a rozhazel je po plose - 4 hodiny kultivator 3 krat v... celý příspěvek >
Zkvalitnění trávníku, 17.4.2009
Já jsem koupil 15 kg pytel.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika