Příspěvky uživatele - HONZAD

Okurky, 3.5.2020
Bohužel se to poznat nedá.
Rajčata pro rok 2020, 3.5.2020 Obsahuje fotku
Taky bych potřeboval už rajčata vysadit ven. Rostliny mám už moc velké a musím je skoro každý den zalít, květináče jsou jim už malé. Zvažuji výsadbu příští vídend 9.-10. května, to sice není po zmrzlých, ale kdyby byla dobrá předpověď, tak bych to... celý příspěvek >
Melouny 2020, 3.5.2020 Obsahuje fotku
Dnes po 20 dnech přidávám fotku roubovaných melounů. Dva se nakonec neujaly. Pořád vadly, ale jelikož těch ujatých mám víc než dost, tak jsem je vyndal ze skleníčku, kde je udržovala při životě vysoká vzdušná vlhkost a nechal chcípnout. Dnes už... celý příspěvek >
Melouny 2020, 17.4.2020
Jestli je tykev fíkolistá vhodná pro roubování cukrových melounůto opravdu nevím, ale domnívám, se že by měli melouny růst i na této podnoži. Zkusím to a uvidím. O lagenárii jako podnoži jsem ještě neslyšel. 
Melouny 2020, 15.4.2020
Ano, kořeny tykve jsou daleko vitálnější a jsou schopny lépe zásobovat meloun živinami a vodou i v horších podmínkách. Rostliny také lépe odolávají kořenovým chorobám a také lépe odrůstají plísním a dalším neduhům na listech. Tím pádem naroste větší... celý příspěvek >
Melouny 2020, 13.4.2020 Obsahuje fotku
Já letos začal sezónu jako obvykle výsevem melounových semen a o 4 dny i podnoží (tykev Sprinter) pro vypěstování vlastních roubovaných melounů. Dělám to tak už roky, ale letos jsem zkusil roubování jinak, tj. klasicky roubováním rostlinek... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 9.10.2018
Jste znalci. Je to peliněk estragon! Nevěděl jsem co za užitečnou bylinu vlastně mám. Diky.
Co je to za rostlinu?, 8.10.2018 Obsahuje fotku
Pozná někdo tuto trvalou? Asi je to nějaké koření. Léta mi roste na zahradě a její jméno mi zůstává neznámé.
Vadnutí brambor, 2.6.2018
V letošním roce mi nabadá brambory nějaká choroba. Ještě jsem se tím nesetkal, tak bych se chtěl zeptat, jestli někdo ví, čím by to mohlo být. Projevuje se to náhlým uvadnutím listů, listy vysí na rostlině a potom během několika dnů usychají, že to... celý příspěvek >
Maloplodost třešní, 15.6.2017
Třešně nejsou opylené, rozlouskne jednu pecku a uvidíte, že tam není vyvinuté jadérko. Pořiďte opylovače.
Rez na Buxusu - co to je?, 8.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád bych věděl co za rez se to objevuje na buxusech? Jak moc škodí a jestli se to dá nějak eliminovat?
Vrba jíva - množení, 7.2.2017
Vloni jsem se vydal pro semena jívy zavčas, ale až na místě mě došlo, co mě přece mohlo napadnout - vždyť je to logické!!! Samec přece žádná semena mít nemůže!!! Nevzdávám se.  Po neúspešných pokusech se zakořeňováním bylinných řízků jsem... celý příspěvek >
Žlutá třešen - Donissenova chrupka, 1.7.2016 Obsahuje fotku
Žlutou třešeň mám. To že ji nežerou špačci, není tak úplně pravda. Když objeví, že je zralá, tak se do ní také pustí. Je opravdu v plné zralosti velmi sladká, chťově dobrá, ale jak již bylo řečeno jsou lepší čevené třešně. Měla by to být ta... celý příspěvek >
Královna Hortenzie, 17.5.2016
Mám Hortenzii ve vinohradě a kousek vedle i v sadě. Tady vždy hojně plodí a není s opylením problém. Okolo jsou třešně a zřejmě i nějaká višeň. Další strom mám na zahradě a tady vždy dozraje jen pár plodů, ačkoliv strom kvete bohatě a úly jsou pár... celý příspěvek >
Poznáte nějaké z těhle kytiček?, 17.5.2016
Taky jsem poznal, kromě té brukvovité - takových je hodně a nemám v nich jasno. Jen dovám - zřejmě jde o řeřišnici luční.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika