Příspěvky uživatele - ilča

Jak vypěstovat lilie? Krok po kroku, 7.10.2008
No to je hezký dárek. Určitě tedy nevíte, co je to za druh. A každý druh má jiné nároky. V květináči se dají pěstovat, zv. zakrslé.  Asi bych je dala do květináče do směsi zeminy, rašeliny a písku a někam do studena. zalívat hodně málo.  Na... celý příspěvek >
Já se taky pochlubím, 3.10.2008
Ta poslední zelenorůžová je super. Nevíte někdo název, chtěla bych jí sehnat.
Rajčata a okurky, 23.9.2008
A všichni je tam mají,  já taky.
rajčata a počasí, 18.9.2008
Dnes ráno byly omrzlá auta./ pošumaví/  Za oknem v 1. patře -0.5 st. Musím se podívat ven, jestli to přežily rajčata, papriky, muškáty a další kytky, co se na zimu sklízí.
vhodné místo k výsadbě růže?, 13.9.2008
Vidím to na polyantku nebo pokryvnou/ The Fairy/
Okrasný listnáč - solitera, 10.9.2008
Díky všem za nápady, nejlépe se mi jeví nějaký ten javor. Musím zavítat do zahradnictví, co tam vlastně mají.
Vaše zkušenosti - kdy kupovat a sázet trvalky, skalničky atd, 10.9.2008
Já sázím taky, jak se to hodí. Klidně to zasaďte nyní a na zimu je více zaházejte zeminou a přikryjte chvojím. Měly by to přežít.
Okrasný listnáč - solitera, 10.9.2008
Potřebovala bych poradit:  Vymýšlím strom do rohu předzahrádky místo břízy, kterou musíme porazit. Je to ve městě, 350 m.n.m., celý den slunce. Půda je špatná, asi stará udusaná navážka. Chtěla bych něco zajímavého, co pěkně kvete nebo zbarvuje... celý příspěvek >
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 9.9.2008
Já suším rajčata spíš menší, na čtvrtky nebo osminky. V horkovzd. troubě na 60-70 st., zapínám ji vždy na chvíli, třeba hodinu, pak ji nechám skoro vystydnout, pak ji zase zapnu. do dvířek strčím utěrku, tak se suší 2-3 dny, postupně třeba... celý příspěvek >
strom do dvora, 2.9.2008
Moje řeč...
strom do dvora, 2.9.2008
Opravdu tam chcete takovou hradbu smrků? Za pár let vyrostou i do šíře něk. metrů a budou dost stínit a zabírat místo.  
Pochlubte se svojí zahrádkou, 31.8.2008
To tedy není jen nějaká zahrádka, to je pěkná zahrada.
Lilie - která to je?, 29.8.2008
Ta vaše lilie a ta paní Renaty nemusí být stejné, i když na první pohled tak vypadají. Tak žluté bez teček je asiatka Gironde, ale má tmavší pyl, Moonwalker, Val di sole, a z LA hybridů Honolulu, Pavia, Rodin, Serrada- nádech do zelena. /podle... celý příspěvek >
Lilie - která to je?, 27.8.2008
Taky tipuji asiatku, popř. LA hybrid. Nemáte ještě něj. jiný záběr, i celé rostliny?
Rajčata - recepty, 15.8.2008
A když tam dáta alespoň trošku nivy, tak je to ještě pikantnější, a nemusí se to tak dochucovat. Dala jsem trochu nivy i do lasaní a neměly chybu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika