Příspěvky uživatele - venavena

Neznámá květina, 2.5.2007 Obsahuje fotku
Ahojky. Pred domem nam roste divoce sama od sebe tato kvetina. Chtela sem se zeptat, co je to? jestli a jak je ji mozno namnozit do meho zahonu ci truhliku? Mockrat dekuji do predu za radu.
Anglické muškáty, 16.4.2007
Dobry den, inspirovala jste me popisem nadhernych 6cm kvetu odrudy anglickeho muskatu. Chtela jsem Vas poprosit o latinsky nazev teto rostliny, pokud ho znate. Bydlim v anglii a tak nevim pod jakym jmenem jej tady mam hledat. Dekuji Vena
Macešky, 16.4.2007
Dobry den, chtela jsem Vas poprosit o radu. Koupila jsem si sazenicky macesek. Pravdepodobne bych je mela presadit do kvetinacu...??? Jakou hlinu mam pouzit? Co temto kvetinam prospiva a co naopak neprospiva? Chtela bych se o ne jak se patri postarat... celý příspěvek >
Nazev rostlinky a choroby?, 11.4.2007 Obsahuje fotku
Ahoj. Dostali sme pred necelymi 2 lety tuto rostlinku. Bohuzel od zacatku mela po kure nazelenavele fleky. Po dve leta byla zalistnena. Tento rok vsak vykvetly listy pouze z jedne vetve a ostnani jsou uplne suche. Je mozne tuhle rostlinu jeste... celý příspěvek >
nazev rostlinky, 10.4.2007 Obsahuje fotku
dobry den. budu rada kdyz mi poradite, jak se jmenuje tahle rostlina a jak se o ni starat. dekuji dekuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika