Příspěvky uživatele - Artpraktik

Sousedka klepna, 2.6.2009
Chlape jeden! Tak tebe vadí že susedka zasahuje do Tvojho súkromia svojou zvedavosťou a Ty ju chceš špehovať s nekým čidlom na jej pozemku a ak by si mohol možno aj satelitom? V podstate je to to isté. Ak Ti to vadí, rieš si tieto problémy na svojom... celý příspěvek >
Sousedka klepna, 2.6.2009
V tomto súhlasím s andy.wise. Poznám prípad, keď mladomanželia zakúpili veľmi výhodne domček. Radosť ich však prešla keď zistili, že susedke vadí VŠETKO. Tých vecí čo jej vadilo, bolo za deň aj niekoľko, sťažností, na obci aj polícii niekoľko krát... celý příspěvek >
Piliny, 26.4.2009 Obsahuje fotku
Mám s pilinami dobrú skúsenosť, ale len v okrasnej záhrade. Mám takto upravený priestor pod borovicou a poliehavými jalovcami. Nerastie burina, ak sa nejaká vyskytne ľahko sa vytrhne. Čerstvé piliny trochu "kričia", ale keď to pár krát to... celý příspěvek >
Elektrická pila Dolmar verzus Stihl, 23.4.2009
Taktiež si myslím, že Lukáš trochu strieľa. História motorových píl je prístupná z viacerých zdrojov a taký skrátený vývoj som spracoval tiež tu.
Elektrická pila Dolmar verzus Stihl, 21.4.2009
Medzi sochármi je Dolmarka s pozdĺžnym uložením motora najobľúbenejšia. Dôvodom je aj cena, aj úžitkové vlastnosti. Nevýhodou je, že Dolmar, respektíve Makita nevie zabezpečiť k tomuto výrobku zodpovedajúce výtvarnícke lišty aj reťaze. V tomto sa... celý příspěvek >
Rýč Fiskars, 12.4.2009 Obsahuje fotku
Ten rýľ z lídlu som používal zopár rokov. Pracovalo sa s ním dobre, ale nič extra to nie je. Je pravda že sa mi nezlomila rukoväť a ani sa neohol, ale postupne sa mi obkrúžila puklina okolo navarenej časti až do stavu na fotografii. To som ho už... celý příspěvek >
Ako čistíte svoje pilky?, 11.4.2009
To ja som včera dostal od kamaráta elektrickú reťazovú pílu Mafell US-50 z päťdesiatich rokov. Teraz je rozobraná a naložená v petroleji (s výnimkou motora)... Asi desať krát som sa na ňu bol pozrieť. No, radosť veliká, preveliká... Nedávno sa na... celý příspěvek >
zkušenost s jednoručními motorovými pilami , 3.4.2009
J.K má nepochybne dôvod ak uvažuje o jednoručnej píle. Jednak preto, lebo vychádza o niečo drahšie ako ktorákoľvek výkonovo porovnateľná bežná píla. Jedná sa o nástroj ktorý má svoje prednosti, vidím aké a tak zvažujem kúpu tiež. Mimochodom nie je to... celý příspěvek >
Cestičky z bobrovek?, 21.3.2009
Ešte som zabudol na obrubník. Obrubník je nutný v prípade, že plocha upravená tou drťou je vedľa kosenej trávnatej plochy (neznáša sa sa to s nožom kosačky). Ten štrk je dobrý preto, lebo vo vrstve (minimálne 5cm + cca 2 - 3 cm drvenej škridle)... celý příspěvek >
Cestičky z bobrovek?, 21.3.2009
Niekedy som použil na vysypanie plochy drvenú škridlicu, môže byť aj bobrovka. Postup je približne takýto: Rozbiť každú bobrovku tak, aby sme získali črepy veľkosti 2-4 cm. Väčšie by už neboli vhodné. Túto nadrvenú masu som po častiach dal do... celý příspěvek >
Soumrak zahrádkaření?, 21.3.2009
Tiež to tak vidím. Ponuka záhradkárskych potrieb je široká, domáca výroba náradia a pomôcok nieje nutnosťou, tak ako aj dopestovanie niektorých druhov ovocia a zeleniny. V našej obci robíme jarmok so zameraním na záhradníctvo. Účasť prekračuje... celý příspěvek >
Ruská mot. pila, 16.3.2009
Na stránkach o starých motorových pílach je toho dosť. Obsah je 94 cm3, treba hľadať ako Druzhba...
černá listina, 16.3.2009 Obsahuje fotku
To je síce pekné že odborník po desaťročiach praxe dokáže nabrúsiť reťaz možno aj so zaviazanými očami, ale treba si spomenúť aj na tie začiatky, veď učený nik z neba nespadol. A je iste chválihodné, ak si začiatočník ktorý neprešiel kurzom aspoň... celý příspěvek >
černá listina, 14.3.2009 Obsahuje fotku
Radku, na "čiernej listine" asi nejaké pochvaly nenájdeš. Je tu spomínané to brúsenie, a skutočne je to téma hodné kritiky. Napríklad v knihách a manuáloch na používanie motorových píl a taktiež v manuáloch na údržbu a brúsenie reťazových píl... celý příspěvek >
Husqvarna 240e nový model, 11.3.2009 Obsahuje fotku
Tie katalogy sú skutočne niekedy hrozné. Jedná sa častokrát o "strojové" preklady - teda bez rozmýšľania a voľby správneho výrazu v češtine alebo slovenčine. Aj na oficiálnych stránkach sú ukážkové príklady veľmi slabej odbornosti predajcov (nie je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika