Příspěvky uživatele - luiss

Čerpadlo pro zalévání z jímací nádrže, 24.4.2012
Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem čerpadla pro zalévání zahrady(trávníku) vodou z jímací nádrže za čov.Mám čov a za ni mám 7m3 nádrž, bývalá žumpa, do které jímám vodu z čov a z okapů.Mám tam i trativod na zimu, ale potřeboval bych přes... celý příspěvek >
Koupě křovinořezu s nástavcem/plotostřih/, 14.4.2012
Dobrý den, uvažuji o koupi nového křovinořezu a chtěl bych k němu i nástavec, plotostřih. Viděl jsem, to jak jsem projížděl jedním městem jak s ním jejich rychlá rota zastřihávala živé ploty. Moc se mi to zamlouvalo, protože mám cca 150 m ž.p. 3 m... celý příspěvek >
Domácí pekárna, 13.12.2009
Dobrý den, máme pekárku od Moulinexu, peču v ní chleba, mazance,perník, zadělávám těsto na buchty, těsto na nudle, na pizzu, je pravda že se to brzy ojí, ale sem tam v ní dělám, začátky byly hrozné, dnes peču chléb pivní, jogurtový,s ořechama(ten je... celý příspěvek >
Vyčistění čerpadla Mališ, 23.11.2009
jo ted vidím že máte 2 náhradní. Odšroubujte vrchní díl, vytáhněte,povolte matku, vyměňte membránu a hotovo. /Pokud si vzpomínám, jediná záludnost byla, že mi poslali membránu bez vnitřního železného kroužku a že jsem ho tam musel narvat v dílně. Ale... celý příspěvek >
Vyčistění čerpadla Mališ, 23.11.2009
Dobrý den, podívejte se jestli se vám nedostal kamínek pod gum.membránu, nebo jestli není protržená. odšroubujte ty šrouby a vytáhněte. Pokud je trhlá, není problém koupit.Já jsem ji bral v Olomouci u jedné firmy, poslali mi to i na dobírku, stála... celý příspěvek >
Stavba drevene udirny (amaterska), 23.7.2009
Dobrý den, taky nejsem žádný profík, ale do tohoto bych asi nešel. Co mi tam nesedí je přístup kouře uprostřed ze spoda.Při uzení Vám bude kapat mastnota a apokud Vám to zteče do ohniště, blafne a máte vyuzíno a to doslova.Dále když uděláte udírnu... celý příspěvek >
Husqvarna stařenka 180 S, 7.6.2009
Zdravím, tak šrouby už mám, dostal jsem poklad, celou krabici náhradních dílů, dala by se z toho sestavit ještě jedna pila. Problém byl né ve šroubech ale v závitu v tom bloku pily kde byly usazany. Sice mi to trvalo celou neděli, rozebrat a složit... celý příspěvek >
Husqvarna stařenka 180 S, 5.6.2009
tak jsem volal do místního servisu husqvarny a zdělili mi že se na tento typ pily už nedají sehnat náhradní díly a tudíž mi ji nemohou opravit. Jak jsem psal už výše, jedná se o ty dva šrouby co je na nich lišta a napínací šroub na řetěz. Pokud byste... celý příspěvek >
Husqvarna stařenka 180 S, 4.6.2009
děkuju, to je ona, holka červená.
Husqvarna stařenka 180 S, 4.6.2009
Dobrý den, zdědil jsem po tchánovi stařoičkou husqvarnu označení 180 S, je to sice už skoro babička pila, ale jede jako blázen, sice by chtěla opravit, má uvolněné(strhlé)držáky na lištu, ale chtěl bych si ji nechat. Pokud mi ji tedy opraví.Chci se... celý příspěvek >
Hnojivo pro tůje, 27.5.2009
cererit a hořkou sůl.
Domovní čistírna odpadních vod, 24.5.2009
Dobrý den tak to jsem se uklidnil, hodnoty mám bsk 5 22mg/l chsk 110 mg/l, nl 31 mg/l. Díky luiss.
Domovní čistírna odpadních vod, 23.5.2009
Ne nemám nic takového, mám čov s jímací nádrží a vodu používám na zálivku zahrady, zjednodušené stavební řízení, atd atd, už jsem to zde psal, na podzim chci čov zkolaudovat a tak jsem dal vzorky na rozbor, jen ze zvědavosti at vímjak na tom jsem.
Domovní čistírna odpadních vod, 22.5.2009
Dobrý den, nevíte někdo jaké jsou limity bsk 5,chsk cr, a nl, při používání domovní čov? nemohl jsem to na netu najít, mám čov a dal jsem poprvé vodu na vzorky a chci vědět jak na tom jsem. díky luiss.
Mravenci na hrušni a zkroucené listy, 17.5.2009
Dobrý den, samo že to souvisí s mravenci. Spíš ze mšicemi co tam mravenci nanosili a teď je tzv.dojí. Pomoc je snadná, lepící pásky nebo pastu dejte na kmen a kluci už nebudou moct ani tam ani zpět. Já osobně se přikláním a používám pastu.Název Vám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika