Příspěvky uživatele - MonikaP

Odrůdy rajčat, které už rozhodně nechci, 3.5.2024
Dobrý deň prosím vás chcem sa spýtať na ten Mountaineer Delight, som prekvapená že spomínate horšiu odolnosť voči septórii, pritom sa u neho ako u jedného z mála uvádza odolnosť voči nej. Ste si istý že to bola septoria? Ďakujem:)
Petržel, 22.4.2024
Aj ja sa to chystám skúsiť:) Inak petržlen Orbis mi na hriadke už ide, ale stálo ma to vyše dva týždne denného polievania a zakrývania kartónom než vyklíčili. Listový petržlen si bežne predpestujem, talianský obrovský. Mrkvu pestujem vo vedrách,... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 21.4.2024
Ďakujem pani Evka:) áno budem musieť nejako vylepšiť tú konštrukciu pri Maglia Rosa. Paráda že tak dlho vydržia. A je veľmi chutná. Už aby bolo teplejšie... Neviem sa dočkať keď pôjdu von, vo fóliovníku je ešte v noci na rajčiny príliš chladno
Pěstování ozimé zeleniny, 17.4.2024
Nádhera:)
Paradajky pre r. 2024, 15.4.2024
Ďakujem:) tak som ju trošku umravnila a zakorením si ju. Mala aj u vás Maglia také na spálenie náchylnejšie listy? Aj keď som ju pomaly navykala tak tie listy miestami boli ako slnkom spálené, čo som pri štartke a DPHeart nemala. Inak tu mám úplnú... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 14.4.2024
Nádhera:) Ja sa vytešujem, včera som prvý x v živote ochutnala Magliu Rosa a je výborná, som rada že som sa tu o nej dozvedela:) Neviem sa dokať dozretia prvej štartky, tú som tiež ešte nejedla. Niekde tu niekto v minulosti zmienil že u Maglie sa... celý příspěvek >
Černooká Zuzana se jmenuje, 2.4.2024
Dobrý deň prosím vás je normálne že 5 týždňov od výsevu čiernooká zuzana ešte nevyklíčila? Pred zasiatím bola namočená cca 40 hodín. Ide o semená od dvoch rôznych výrobcov. Sú pri teplote okolo 20st.Ďakujem
Rajčata 2024, 24.3.2024 Obsahuje fotku
 No u nás to takto bývalo, ako píšete, než som začala používať peroxid. Časti stoniek ohnednú, aj plody, tak ako je priloženom obrázku z netu. Vlastný nemám, fotila som si len to čo ma tešilo:))
Rajčata 2024, 22.3.2024
Ďakujem za reakciu, áno už som zmierená že to nebude ako som dúfala:) Plíseň bramborovou tu máme každý rok. Odolné odrody boli nepostihnuté alebo len občas náznak. Neodolné pleseň napadla, ale vďaka postreku zriedeným peroxidom sa napriek napadnutiu... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 22.3.2024
super:)
Rajčata 2024, 22.3.2024
Super:) a v prípade mrazov to parenisko ešte niečím zakrývate?
Rajčata 2024, 22.3.2024
Tu je link na ten článok odkiaľ je tabuľka https://journals.ashs.org/hortsci/view/journals/hortsci/43/6/article-p1673.xml A zaujalo ma, že u uhorky sa v tabuľke u štepenia spomínala aj phytophtora. A toto k tomu píšu " Wang et al.... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 22.3.2024 Obsahuje fotku
Našla som túto zaujímavú tabuľku
Rajčata 2024, 22.3.2024
Ďakujem:) a ja už som plánovala že budem vrúbľovať na vašich septoriivzdorných Mountaineerov, ale vidím že nie:)
Rajčata 2024, 22.3.2024
Ďakujem za info, toto ma zaujímalo... dúfala som že možno budem mať šťastie. Napadlo ma to urobiť keď som čítala o vrúbľovaní melónu na tekvicu odolnú voči fuzáriu. Dám jej šancu, uvidím čo bude :) Edit: tak som gúglila a budete mať pravdu:... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika