Příspěvky uživatele - zeuwicka

Kanadská borůvka, 27.8.2009
Ještě jednou moc a moc děkuji, každá rada vlije do žil optimismus a zahřeje na srdíčku:)Ani mi nemluvte-třeba potěším někoho škodolibéhoale se saláty úplně nastejno, pekingské zelí samá housenka, papriky mrzáčci a teprv na úrodu čekám, rajčata tak... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 27.8.2009
Dobrý den a moc děkuji za odpověď. No mám je koupené měsíc, zhruba asi(viz. příspěvek výše). Právě do nich nechci moc šťourat, tak že jsem jen dala to draslo a spíš vyčkávám. No nejde to moc vidět na těch fotkách:(Ale zhoršuje se to v podobě o dost... celý příspěvek >
Choroba jahodníku, 26.8.2009
Dobrý den, třeba někdo neví a nebo prostě jsou už tady někde odpovědi... také jsem psala několikrát na různé diskuze a nikdo se třeba neozval, pak jsem zapátrala a zjistila odpověď někde jinde... zkuste mrknout na stránky   jahody.unas.cz... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 26.8.2009
Dobrý den všem:) Tak se opět hlásím. Dala jsem to draslo a borůvky na tom byly líp. ALE... jak opět teď o víkendu zapršelo, opět došlo znatelně ke zhoršení:(Říkám si, že by jim vadil déšť??? To asi určo nééé ale co říkáte vlhko na list??? Mohlo by to... celý příspěvek >
Roztočík jahodníkový - aký postrek?, 20.8.2009
Dobrý den, podle obrázků jsem zjistila, že se jedná na jahodách nejspíše o roztočíka. Nevěděla jsem předtím, o co jde. Nevadí, když provedu postřik nyní? Koupila jsem si Sulku a chtěla bych se je pokusit zachránit. Po sklizni jsem právě jahody... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 14.8.2009
Mám:) Bluecrop, Spartan, Emblue, pak ještě Blue--nevím jestli yay nebo ray nebo tak nějak, nedali mi dodák, jen napsané na krabici a nešlo to na ní přelouskat... Letím koupit ten postřik a ještě dodám stránky, které jsem na netu našla. Myslím, že... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 14.8.2009
Jééé pane Martine děkuju:) akorát ještě je pro mne jediná možnost použít vodu z řeky-náhonu, která teče kousek od nás:)Dokud mi opět nenaprší z okapu do sudu.Rostliny mám asi 14dní a už v tomto stavu přišly a ještě se to začalo zhoršovat. Proto... celý příspěvek >
Borůvky kanadske plodnost, 14.8.2009
Jééé, teda to je nááádhera:) Prosím, prosím o radu. Zrovna dnes ráno jsem zadávala ohledně borůvek dotaz v choroby-kanadské borůvky. Mohl by jste na ně mrknout? Třeba poznáte, co jim schází... Děkuji, Petra
Zežloutnutí listů, 14.8.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, psala jsem 19.6. To žloutnutí je tam stále a teď se přidalo toto... viz.foto. Zalévám vodou ze studny(kdysi dělaný rozbor-železitá)pod ní je petržel, celer, hnojím občas(asi 1x za 14dní) i méně skvaš. slepičinci. A asi před třemy roky... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 14.8.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, hledala jsem v diskuzích ale nenašla tak nějak přímo odpověď na problém mých borůvek, tak raději píši a přidám foto. Koupila jsem je nedávno, byli v kontejnerech. Jáma na délku dlouhá. Každá je od sebe zasázená 60cm, hloubka 60cm, šíře... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 26.7.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, co je toto za rostlinku. Jak se pěstuje a také jestli je to trvalka? Je velká asi 20cm možná o trošku víc, kvítky drobounké, růžovoučko fialkové.Předem moc děkuji za odpověď.
Jakou odrudu jahod, 16.7.2009 Obsahuje fotku
Tak ještě pro ukázku, ať víte, že nekecám:)(musela jsem se přihlásit)
Zežloutnutí listů, 19.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, moc prosím o radu. Na broskvi Red Haven mi už asi měsíc žloutnou a opadávají listy. Není to zatím žádná katastrofa ale počet žlutých listů se zvyšuje. Poradí mi prosím někdo, co jí chybí? Některé listy žloutnou celé naráz, některé z půlky... celý příspěvek >
Venkovní ibišek, 28.5.2008 Obsahuje fotku
Dobrý večer, prosím o radu, už jsem z toho zoufalá:(mám 3 ibišky, vyhrála jsem je na aukci loni k podzimu ale jsou stále nějaké špatné.  Zasadila do květináčů, dala do nejchladnější místnosti v domě(vyplé topení a nebo jen na minimum)na okno na... celý příspěvek >
Hnědé fleky na listech rajčat, 22.5.2008
Prosím, prosím, tak nikdo neví, co by to mohlo být? Pokud by byl třeba potřeba postřik, ať můžu zachránit, co se ještě dá... Děkuji, Petra
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika