Příspěvky uživatele - renata1111

Piliny k rajčatům?, 17.5.2017
Mohou se dát k venkovním rajčatům piliny jako mulč?
Co pěstovat společně s rajčaty v květináči, 11.5.2017
máte někdo zkušenost, co dát do truhlíku s rajčaty, aby měly rostliny stejné nároky? nějakou kytku či bylinku...
Priesady balkónových paradajok - prosím o radu, 11.5.2017 Obsahuje fotku
mně se stalo to samé, také psal pan Vladimír, že to bude substrátem, několik jsem jich zachránila omytím kořenů a zasazením do nového substrátu, záleží, jak se to projeví na plodech... jinak jsem naštěstí dostala sazenice od známých, svých jsem měla... celý příspěvek >
Přežijí papriky 0 stupňů ve skleníku?, 10.5.2017
děkuji, nevím, jestli se mám domů těšit nebo ne :-), mám ty pomrzlé části ostříhat, pokud budou svěšené?
Přežijí papriky 0 stupňů ve skleníku?, 10.5.2017
dobrý den, dnes ráno jsme měli ve skleníku 0 stupňů, myslíte, že papriky přežijí, už měly krásně na květ, bohužel "se doma zapomnělo, že bude mrznout"...
Rajčata 2017, 21.2.2017 Obsahuje fotku
stejně jako papriky, tak rajčata objednávám u firmy dobrá semena, loni jsem měla asi 5 druhů, nejchutnější byly ovšem cherry rajčata black opal a biftekové ananasové rajče, neosvědčily se mi chuťově rajčata tamina a tornado f1, letos jsem pořídila... celý příspěvek >
Papriky pro 2017, 21.2.2017 Obsahuje fotku
loni jsem poprvé pěstovala papriky, ve skleníku i ve fólii na záhoně a super, měla jsem odrůdu hamík, korál, rubínova, artist od firmy dobrá semena letos jsem připojila shishito
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika