Příspěvky uživatele - Eva T.

Paradajky pre r. 2024, 21.4.2024 Obsahuje fotku
Ešte jedna zaujímavá dwarfka mi už zarodila teraz v apríli, obrala som 4 pomerne veľké plody.  Eva T.
Paradajky pre r. 2024, 21.4.2024 Obsahuje fotku
Táto úžasná trpaslíčka ma drží pri nálade aj v takomto počasí, včera cez obed som ju na chvíľu vyvetrala na čerstvom vzduchu(11 zrelých plodov naraz).  Štvrtok som si kúpila pre potešenie ešte túto magickú hortenziu(MAGICAL REVOLUTION BLUE) a... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 21.4.2024 Obsahuje fotku
Pani Monika, MAGLIU ROSU aj PURPLE HEART DWARF má Milan odo mňa, M. R. som dostala pred 7 rokmi od Vladimíra a rýchlim ju odvtedy každoročne. v r. 2021z novembrového výsevu mi prvé plody dozreli už na Valentína.Teraz vysievam až v polovici decembra a... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 21.4.2024
Myslím, že fyziologická porucha - INTUMESCENCIA - pozrte ešte rub listu. Niektoré odrody sú citlivé na vlhkosť vzduchu aj substrátu+ nevhodné prihnojovanie. Častejšie vetrať zabezpečiť prúdenie vzduchu medzi rastlinami, neprelievať a neprehnojovať.... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 9.4.2024 Obsahuje fotku
Tieto 4 dni bolo úžasne teplo. Mobilné nádoby s rajčinami som 3noci letnila vonku, zvyšné, sú buď vysadené, alebo pikírovance v sklenínu,  dvere na nich boil tiež v noci otvorené. Zajtra sa má ochladiť tak poputujú späť do skleníka. Eva T. ... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 30.3.2024 Obsahuje fotku
Májovky sa mi ešte za celého môjho života tak skoro už v marci nepodarilo nájsť. Najskôr okolo 15. apríla, keď bol dobrý rok. Zrelé rajčiny na okne som však mala raz už aj na Valentína a na Veľkú noc bežne.  Milí priatelia, prajem vám... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 30.3.2024
Paráda, Vladimíre, vyzerá to nádejne v tvojom hlbokom pareništi, Teším sa na tvoje hodnotenie skorých odrôd.  Prajem pevné zdravie.  Eva T.
Paradajky pre r. 2024, 20.3.2024 Obsahuje fotku
Prvý jarný deň som vyfotila moje dozrievajúce INDIGO CHERRY DROPS z výsevu 13. decembra zapaľovať sa začala presne 3 mesiace od výsevu, teda 85 dní od vzídenia a 50 dní od začiatku kvitnutia- zatiaľ najskorej od vtedy čo rýchlim paradajky v zime na... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 3.3.2024
Plody sa lesknú, tak im už veľa nechýba, ešte však ešte nezačínajú meniť farbu.  Eva T.
Paradajky pre r. 2024, 2.3.2024 Obsahuje fotku
INDIGO CHERRY DROPS (2 rastliny v jednej 12l nádobe) som som ukončila rast za 3. a 4. strapcom, zakorenené zálistky som dala susedám 2 spodné nechám rásť. Som zvedavá kedy začne dozrievať spodný strapec.            ... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 27.2.2024
Parádny zoznam Vladimíre.teším sa na hodnotenie na konci sezóny. Zvlášť ma zaujímajú tie na dlhodobé skladovanie, máš z nich široké spektrum. jamám momentálne iba Ramallet Pequeňito Mallorquin.    Eva T.
Paradajky pre r. 2024, 20.2.2024 Obsahuje fotku
Pan Petr,  vyskúšať 180 odrôd ročne by bolo aj nad moje sily. Najviac- 108 odrôd som mala vysadených vlani (spolu vyše 200 koreňov) to bolo maximum, snažím sa to každoročne skresať, tento rok sa mi to podarilo naplánovať na 90, ale čas... celý příspěvek >
Rajče Cow´s Tit, 19.2.2024
Ano, mám, môžem poslať.  Ja budem vysievať okolo 15. marca po 2 semienka z pasta odrôd. Písala som ti aj mail.    Eva T.
Rajče Cow´s Tit, 18.2.2024 Obsahuje fotku
Vladimíre, semienka z COW´S TIT mám od Tatiany z Chorvátska, nepestovala som ešte, ale chcem tento rok porovnať ešte s ďalšími pasta odrodami: 1.SMILEY WORMS, 2. AURIA, 3. ALTER KOMMUNIST, 4.SAINT JEAN D'ANGELY          ... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 18.2.2024 Obsahuje fotku
U mňa mávajú INDIGO CHERRY DROPS väčšinou veľkosť okolo 20g, a keďže pestujem na viac výhonov ku koncu aj menej gramov. Sejem ich vždý skorej, vlani vydržali dovtedy ako všetky 3 odrody APPLEBERRY(red, orange aj Yellow) F1- teda do konca septembra.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika