Příspěvky uživatele - Pavel Sk

Hnojivo na trávník, 23.9.2019 Obsahuje fotku
Chtěl bych se podělit se zkušeností z trávníkovými hnojivy od Moundfieldu. V jarním hnojivu na jaře a nyní i v podzimním hnojivu se mimo typických granulí hnojiva objevil nějaký drcený kámen světlé barvy.. Dal jsem ho na jaře do vody a dodneška... celý příspěvek >
Oprava nakloněného plotu z KB bloků, 5.7.2019
Neuměl by nějaký odborník stavař nebo statik nebo i amater poradit jak nejlépe opravit nakloněný dřevěný plaňkový plot s podezdívkou a sloupky z KB bloků. Plot je umístěn blízko ca 1m od svahu na jílovité půdě a příčinou je asi mělký základ... celý příspěvek >
Projekt jazierkovy vysavac, 5.7.2019
Vysavač z ponorného čerpadla jsem již realizoval. Použil jsem slabší čerpadlo, konkretně maďarské čerpadlo Elpumps CT 3274  - 10 m3/hod. (koupeno na Mall) cca za 2000,-Kč a bazenový vysavač od Hechtu trojuhelníkový s kartáči + teleskopickou tyč... celý příspěvek >
Projekt jazierkovy vysavac, 16.5.2019
Výborný nápad, ale není to čerpadlo moc silné? Podle štítku má 320 l/min a to se mi zdá hodně tj. vyčerpání 5000 litrů za dobu čištění. Nebo to čerpadlo tolik nebere?
Čištění UV lampy, 16.10.2016
Chtěl bych zeptat na zkušenosti s čištěním UV lamp. Mám v jezírku poměrně tvrdou vodu a po rozebrání lampy po sezoně byl skleněný válec úplně pokryt vodním kamenem a tudíž asi značně neprůhledný. Za použití 8% octa jsem to dostal dolů. Mám UV lampu... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 10.8.2016
Tak jsem taky zakoupil ten nástavec k wapce Nilfiks -odsavač kalů, a vyzkoušel v jezírku 30000 litrů. Plusy : - perfektně saje a to docela mohutně, že se i přicucne k folii. Bahno a kal bez listí a větviček vysává perfektně - cena v... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 11.7.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak tento nástavec k wapce vysává to jemné bahno a listí na dně jezírka. Z videa jsem pochopil, že manipulační délka je omezena délkou nástavce na pistoli wapky, což je dost málo pro vysávání o větších jezírek.... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 10.7.2016 Obsahuje fotku
Zajímalo by mně zda někdo nemá zkušenost s vysavačem PonVac od firmy Wiltec - viz příloha. Vypadá to na jednoduchou a účinnou sestavu, která má čerpadlo pod vodou a dokonce řezač nečistot (listí a pod) aby se neucpal. Jaké máte na tento vysavač... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika