Příspěvky uživatele - JKo

Rajče start, 3.2.2019
Ja jsem mozna ta vyjimka, Stupicke je moje top rajce. Spolecne se Startkou tedy, ale Stupice hodnotim jeste o fous lip. Uz jsem pestoval kde co, ale nakonec jsem se ustalil na teto kombinaci: Stupicke, Start, Toro (primy konzum a salaty) Orfea... celý příspěvek >
Nepadá listí, 10.12.2018
Mam taky jeden stromek, ktery jsem sazel vloni na podzim. Na jare se mu moc nechtelo do rustu, jen se zazelenal a poradne se vlastne chytil az s druhou mizou, kdy vyhnal celkem dost. Letosni obrost tak nestacil plne dozrat a drzi listi zelene. Nechte... celý příspěvek >
Znáte švestko meruňky?, 23.11.2018
Dekuji za reakci, zkusim si o tom neco zjistit, abych si nepestoval na zahrade nemocny strom. Merunky jsem nikdy nemel, tak jim moc nerozumim. Kdyztak sem zitra dam fotku.
Znáte švestko meruňky?, 23.11.2018
Letos mi poprve zarodil dva plody stromek “svestkomerunka” ze zahradnictvi Kruh (odrudu nejsou schopni rici). Strom vypada jako merunka, kvete jako merunka, vetve jsou velice silne jakoby bradavicnate. Plod byl velmi tmavy, az rude fialovy, tvar i... celý příspěvek >
Fantastická Konference, 1.11.2018
Konference je skvela, letos u nas (330m, Posazavi, mrazova kotlina) vynikajici. Neskutecne sladka, korenita, velke plody. Hodne jsem zaleval. Sber na zacatku zari, konzumace od poloviny zari (o minimalne mesic drive nez obvykle). Chutove vyrazne... celý příspěvek >
Asijská hrušeň - proč nepřežila?, 10.6.2018
U mě taktéž. Má nějaké specifické nároky oproti běžné hrušni? Ty se mi daří pěstovat bez problémů.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 17.3.2018
Tak me to treba zajima. Sam experimentuji s tim, kdy rajcata vysit a jak jim svitit, takze se mi libi, ze to pan Milan tak barvite popisuje. Ano, zasel to moc brzo, ale pokud vim, tak to byl zamer, jak rika hokus pokus, zkouska, co to udela. Mne... celý příspěvek >
Harbrite vs. Harbinger - odolnost?, 11.12.2017
No, ja vam nevim. Vzdycky jsem si myslel, ze male pludky jsou nejnachylnejsi. Ale letos mi zmrzlo uplne vsechno, at to melo teprve poupata, kvety, nebo cerstve odkvetle - krome broskvi (RH), ktere uz mely male pludky. A to bylo -7.
Mšice a lilek, 4.7.2017
Pokud nechcete chemii, dobre funguje tabakovy vyluh.
Co je s listy na těch feferonách?, 2.7.2017
Ano, je to normalni reakce na prudke slunce. To tmave nevim, ale nezda se mi to nejak mimoradny. Jsou to jen stare listy, nebo i nove?
Co je s listy na těch feferonách?, 2.7.2017
Nevim, kdy jste to sazel, ale takto vypadaji listy popalene od slunce. Pokud jsou nove rostouci v poradku, tak bych to tak nechal, oni se rychle zmatori.
Jakou bubnovou sekačku?, 18.6.2017
Děkuji!
Jakou bubnovou sekačku?, 18.6.2017
Dobrý den, mám pozemek cca 8000m - sad, sice rovinatý, ale náročnějši terén (bujná vegetace). Prosím vás o radu, jakou koupit sekačku. Sekám třikrát ročně, dosud mam Mountfield, ale je to věčně rozbité. Protože nejsem technický typ, vůbec si nejsem... celý příspěvek >
Proč co dřív rostlo a dnes roste jinak,, 30.12.2016
Souhlasim! Myslim, ze prace na zahrade je dost podcenovanou protivahou dnesniho stresoveho zivota rady lidi.
Kožená jablka, 14.10.2016
Bez rezu rozhodne ne, naopak. Pravdepodobne pro nej nemam podminky, protoze rada stejne starych stromu jinych odrud (Blenheimska reneta, Gravstynske) ma vynikajici plody. Parker oproti tomu sice roste pekne, plodi celem hojne a pekne velke plody, ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika