Příspěvky uživatele - miolet

Záhon v zimě pod hromadami sněhu, 12.12.2023
Krásný den, můžu poprosit o radu? Chci osázet záhon, na který je však v zimních měsících odhazování sníh z příjezdové cesty, tj. Problém s váhou (riziko zlomeni) a taky zřejmě s vlhkem v zimě (riziko namrznutí kořenů). Odhazovat jinam nelze... celý příspěvek >
Starček přímořský, 12.4.2022
Krásný den, prosím o radu. Co se starčkem přímořským? Mám nějak nyní zastřihnout nebo nechat tak? Přezimoval bez újmy na venkovním stanovišti. Děkuji Michaela
Založení listovky ze stříhaných habru, 4.7.2021
Dobrý den, prosím vás, lze založit listovku ze stříhaných habrů? Tzn.součástí nejsou pouze listy ale i větvičky.Děkuji moc zahradu. Michaela
Množení jalovce poléhavého, 29.5.2021
Lido, děkuji vám!!! Vyzkouším :-)
Množení jalovce poléhavého, 29.5.2021
Krásný den, lze množit jalovec poléhavý dělením? Myslím tím odstřižením výhonu, který již pustil kořínky? Děkuji Michaela
Květnatá Louka - kdy zasét?, 4.5.2021
Děkuji za odpověď :)
Květnatá Louka - kdy zasét?, 30.4.2021
Krásný den, prosím o radu. Kdy zasét semena květnaté louky? Teď nebo až po zmrzlých? Díky :-) Michaela
Žádost o radu - trvalky v jílovité půdě, 27.3.2021
Díky moc, Lído, ta stračka je nádherná a v kombinaci s turanem... skvělý tip ke změně původně plánovaných rostlin!!! :-) Michaela
Žádost o radu - trvalky v jílovité půdě, 26.3.2021
Lído, jdu na vylepšování, po zkypření to zas taková hrůza není, jíl je spíše ve spodních vrsvách, ale přesto by to něco chtělo, kompost z listovky atd mám. Dočetla jsem se, že je vhodné jílovitou půdu smíchat s drobným štěrkem (zvlášť když chci sadit... celý příspěvek >
Žádost o radu - trvalky v jílovité půdě, 19.3.2021
:-) Lído, děkuji. Jezírko :-D
Žádost o radu - trvalky v jílovité půdě, 19.3.2021
Dobrý den, moc prosím o radu zkušenější :-) Chtěla jsme založit trvalkový záhon (ovál o velikosti cca 6x 5 metrů), spíše malou louku. Mým záměrem bylo použít jen šalvěje, šanty a traviny (kavyl). Ovšem v místě, kde jsem chtěla záhon založit je... celý příspěvek >
Rychleji rostoucí jehličnany, 6.5.2015
Lído, děkuji Vám mnohokrát, že jste se podělila o své zkušenosti. Přesně něco v tomto duchu jsem čekala, že mi někdo zkušený tady poradí :-) jsem zapálený začátečník a zakládám si sama zahradu o dost velké ploše, protože mne to zkrátka baví a... celý příspěvek >
Rychleji rostoucí jehličnany, 6.5.2015
Prosím poraďte. potřebuji zasadit několik skupinek jehličanů a kvůli rychlejšímu vytvoření clony bych ráda, abych na výšku 2-3 metry těchto stromků nemusela čekat 10-20 let. Pomaleji rostoucí borovice apod.bych zvolila jen pár kousků :-) Několi by... celý příspěvek >
Borovice černá a borovice kleč - zalamování, zaštipování, 4.5.2015
Zdeňku, děkuji Vám mnohokrát za vyčerpávající odpověď a rady :-) Michaela
Kryptomérie japonská elegans viridis, 20.4.2015
máme to sice 100 km, ale díky za tip. PS. a s tím "oslovením" máte pravdu :-)
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika