Příspěvky uživatele - Fifin

Realizace kapkové závlahy, 9.3.2021
Je možné použít kapkovou závlahu i do trávníku? Máte s tím někdo zkušenosti?
Invaze blanatky lipové, 21.10.2018
Blanatka lipová se vyskytuje v této době na lípě v takovém množství, že mám obavy, jestli na jaře to ty lípy nepoškodí.Má význam s ní nějak bojovat, případně nějakým postřikem, nebo přes zimu vymrzne a nebude tím pádem nebezpečí nějakých větších... celý příspěvek >
Vřeténová sekačka - na co si dát pozor při koupi?, 6.9.2017
Nějak mě to nedá, sleduji tady vaši při o broušení, ale když se dívám na složení vašeho trávníku, tak si myslím, že v první řadě bych použil Dicotex, nebo nějaký jiný vhodný herbicid a pak bude výsledek sečení vypadat úplně jinak.
Kouření motoru Briggs 12 HP, 5.9.2017
Může motor kouřit špatným nastavením, nebo jsou opotřebované kroužky a válec. Má cenu to nechat opravit a případně kde? Fifin
Sekačky Hecht, 19.5.2015
Jaké máte zkušenosti s benzinovými sekačkami HECHT, případně FIEDLMAN.Kdo vyrábí motory a v jaké jsou kvalitě? Fifin
Zvedák na zahradní traktor, 15.1.2015
Souhlasím, nejlepší varianta řetězový zvedák(hupcuk).Mám i šroubový boční zvedák, není špatný, ale na žací šířky 122 se nedá použít, proto že kola mají menší rozchod a proto to nejde zvednout.Jinak čistit výplachem nejlépe po každém sečení.
Sekačka Jawa 350, 25.12.2014 Obsahuje fotku
Chtěl bych dát do původního stavu sekačku, kterou dříve vyráběl Slovšport Bratislava a používala se hlavně na sečení fotbalových trávníků.Spíše jako veterána.Předělávala se i na motor z Trabanta, protože Jawa se moc zahřívala.Pokud někdo máte nějaké... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika