Příspěvky uživatele - Martin Havránek

Acer palmatum - řízkování, 13.10.2014
Tak po hledani na internetu jsem zjistil zatim že jdou dobře řizkovat tyto kultivary: Acer palmatum Katsura  acer palmatum deshojo
Acer palmatum - řízkování, 12.10.2014
Nenajde se važně někdo kdo by měl skušenosti s řízkovanim jednotlivych kultivaru? Niže jsem vypsal kultivary ktere by se měli nechat sehnat, chtěl bych si pořidit alespon deset kultivaru, ale nevim ktere by byli vhodnek řizkovaní a ktere ne... celý příspěvek >
Acer palmatum - řízkování, 9.10.2014
Mam v planu si koupit několik rostlin jako mateční rostliny a tak bych rad si koupil nějaké které bodou pro to vhodné. Abych neutratil penize a pak nezjistil že jsem si vybral špatně. Taky se chci kouknout na internet a z vhodnych si vybrat ty ktere... celý příspěvek >
Acer palmatum - řízkování, 9.10.2014
chtěl bych si vypěstovat vice kultivaru tohoto javoru a rád bych i některé které rostou rychleji a dorůstaji větších rozměru.  Chtěl bych poradit hlavně jake kultivary dou dobře řizkovat abych věděl které zvolit, a kterým se naopak vyhnout.... celý příspěvek >
Acer palmatum - řízkování, 9.10.2014
Dobrý den, potřeboval bych poradit jaké kultivary Acer palmatum se daji snadno řízkovat a které naopak špatně nebo vůbec? děkuji Pak bych ještě měl jednu otazku a to jake kultivary Acer palmatum rostou nejrychleji?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika