Příspěvky uživatele - Honza z Polabí

Kombinace balkonovek - inspirace, 3.7.2018 Obsahuje fotku
Inspirace z Toulu v Lotrinsku.Mnohé vesnice mají hned na počátku označení \" vesnice květin\" a všude to kvete. Prostě nádhera.
Vysev paprik, 20.2.2018
Posypat povrch v kelímku pískem po vysetí. Písek nebude plesnivět. Divné ale je, že v substrátu, ne v zemině, plesnivý i semínka. Když mají teplo a vlhko, normálně by měly být do týdne venku.
Začátečník - rajčata, 1.2.2018
Nevím, kdy má výročí tchyně pana kolegy, ale naprostý souhlas, že není třeba spěchat. Já budu vysévat přístí víkend, ale určitě začátek března normálně stačí, někteří doporučují až 1.4., to ale sklizeň asi nezačne dříve než v srpnu.
Začátečník - rajčata, 1.2.2018 Obsahuje fotku
Moje rada by zněla - nezačínat v prosinci a vyhnout se buničinám a podobným - nechci napsat nesmyslům - tak tedy v mých očích zbytečnostem. Nějaké kelímky, klidně od jogurtu, tvarohu apod. výsevní substrát / ovšem před 30ti lety jsme o výsevním... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 23.1.2018
Když 23.1. už vypadají sazenice jako ty, které vysazujete v květnu na záhon, to Vám blahopřeji a těším se na zprávy, co s nimi ted do začátku května, to jest 14 týdnů budete dělat. To je ten faktor času. Jinak zalévám odstátou vodou z vodovodu.
Množení sazenic rajčat řízkováním 2016, 23.1.2018
Pokud to chcete sázet ven na záhon, tak se obávám, že budete říkat a psát že "to jde moc rychle" ještě minimálně tak 10 týdnů, než to s rizikem a pod netkanou textilii budete moci dát ven.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 18.1.2018
Přesně jak píšete - kdysi už jsem to sem napsal a byl jsem velkou většinou vypískán, tak jsem to nepsal ted znovu: za starými okny se mojí sadbě daří mnohem lépe než za plastovými.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 18.1.2018
Vysévat v březnu a svítit tomu asi nikdo nemyslí vážně. I výsevy první týden v únoru v "normálním" pokoji at na východ nebo na západ jsem nikdy nesvítil, táta za to kdysi dávno dával alobal. Seju kolem 2.2. za 3-4 týdny přepíchám a od března už... celý příspěvek >
Papriky 2018, 16.1.2018
Já to dělám klasicky-nějaký kelímek, výsevní substrát, semínka ca 5 mm hluboko odhadem, postříkám vodou, přehodím igelitový pytlík a dám na prkýnko přímo na topení. Myslím, že teplo je velmi důležité, ne to dát někam na ledničku, říkával prof.Meisl... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 15.1.2018
Teda já nevím, ale moje zkušenost je, a i co jsem slyšel jinde, tak rajčata mají prostě nějaký čas a potom odejdou nebo už prostě odplodí a hotovo. Nejsem si jistý, jestli rajčata z výsevu někdy v polovině prosince vydrží do podzimu, tj. října? I co... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 10.1.2018
Dobrý den - skoro 9 kg rajčat na jednu rostlinu je myslím nadprůměrný výsledek. Mohu vědět čím jste to hnojil??
Papriky 2018, 7.1.2018 Obsahuje fotku
Malá inspirace pro pěstitele kořeninových paprik z Madarska - polovina září 2017. - papriková vesnice Bátya u Kalocsi.
Rajčata 2018, 28.12.2017
Paní Irina Zacharias z Maxhuette-Haidhof pár desítek km za Rozvadovem, která pěstuje rajčata a přes web prodává i semena, známá i z filmu Oslava rajčat, který zde byl nedávno vzpomínaný, k novoročnímu přání přidala i hodnocení sezony 2017,které možná... celý příspěvek >
Sklizeň 2017, 22.12.2017 Obsahuje fotku
Vzpomínka na léto a aktuální pozdrav z Palerma.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 14.12.2017 Obsahuje fotku
Tak pochopitelně že Stekowics nezalévá, můžete se tam jet podívat. Nemá tam žádnou závlahu, to by tam musel běhat po ránu s konví po těch polích. Já na záhonu taky nezalévám. I v těch největších vedrech - 2015 to bylo?? - skoro 2 týdny kolem 35... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika