Příspěvky uživatele - DeveTer

Jak vypěstovat citrusovník, 15.11.2014
Děkuji. Nakonec jsem raději opravdu vybrala ten, u kteréhop vím přesně ´´o co go´´ takže jsem v týdnu obdržela rostlinu a už se těším na jaro, až ji dám slunko a nabídnu zahradu.. Bohužel ale musím konstatovat, že v dohledné době asi rozšířím... celý příspěvek >
Porek, 10.11.2014
Mohu se zepta možná si to pletu, ale nepoužívá se proti vrtalkám aksamitník? Nebo si vrtalku asi pletu s háďátky, že?! A nedá se proti vrtalce taky nějak jinak vyzrát než folií nebo chemií?
Jak vypěstovat citrusovník, 10.11.2014
Můžu se zeptat, vybírám si citrusovník a vrtá mi hlavbou několik otázek. Když si zakoupím již naroubovanou rostlinu stačí roubování? Nebo se musí po určité době roubovat znovu? A aky dost často se setkávám s označením jen ,,roubovaný... celý příspěvek >
Jarní cibuloviny - mohou už ven?, 19.9.2014
Taky mi lezou jak blázenale ono co jsem přečetla, tak monoho lidem se to v nádobě jako takové moc nedaří, tak uvdíme co bude
Přezimování cibulovin v nádobě, 17.9.2014
Počkám si na reakci. Taky se mi na jarní truhlíky třesou zase letní Někde jsem četla, že po odkvětu se květy odstraní a nechají listy malinko seschnout. Nejlépe nádoby dát někam do tepla, protože pak uschnou dřív a pak opatrně vyndat až do další... celý příspěvek >
Jarní cibuloviny - mohou už ven?, 17.9.2014
tak to se budu koukat. DOkonce mi vylejzají i ty v záhone Omlouvám se tedy za planý poplach, ale jak jsem psala dělala jsem to prvně. Snad si květy nechají na jaro Děkuji za reakce
Jarní cibuloviny - mohou už ven?, 15.9.2014
truhlíky mám venku a tam taky zůstanou. Jen jich dost vylezlo a na polohu to vypadá opravdu na modřence. Tedy polohu kde to v truhlíku raší... Nicméně, i kdyby tedy vylezly a vykvetly, nechám je své kráse a na jaře myslíte, že by mohli vykvést taky?
Jarní cibuloviny - mohou už ven?, 15.9.2014
Dobrý den, prosím o zkušenosti. Po prvé jsem si koupila cibulky květin na jarní truhlíky. Cibulky jsem podle návodu dala jak do země tak do truhlíků a v truhlících mi raší už ted ven. Proto se ptám, jestli je mám nechat dkvést nebo co s tím? Chci... celý příspěvek >
Choroba na spodní straně listů, 31.5.2014
Odborník nejsem, ale nemohl by to být obaleč?
Nemoc třešní a višní, 28.5.2014
Tak jednak v okolí jsou listy někde dobré a někde takové ajk bych to nazvala. Jako kdyby na nich byla houseka a okusala ve vnitř. Jsou zkrátka taky tečkovaný a jednak nám teda opade celá višeň Našla jsem jich tam pár, terý nic nemají. Listy taky... celý příspěvek >
Nemoc třešní a višní, 28.5.2014 Obsahuje fotku
Moc děkuji. Tak višeň jsem postříkala a ustřihala ty,,spálené´´ větve, protože opravdu jde o moniliovou spálu. Hned co se vyčasí a přestane pršet postříkám ještě i protí ní. Znova. No a tady přikládám foto těch malých višniček, co mají čené tečky.... celý příspěvek >
Nemoc třešní a višní, 22.5.2014
Děkuji. a co ty tečky na plodech? Ihned to postříkám. Jemožnost že se ještě zmátoří?
Nemoc třešní a višní, 22.5.2014
Dobrý den, už nevím co s naší višní. Minulý rok jí sežrali mšice. Višeň, která měla několik kýblů plodů, neměla nic a zmenšila asi o polovinu svůj objem. Letos, i když jsem stříkala preventivně, tak je stále divná. Co se týká škůdců, žádné jsem... celý příspěvek >
Thuja Smaragd usychá zevnitř, 20.5.2014
Ještě jednou díky
Thuja Smaragd usychá zevnitř, 20.5.2014
děkuji za reakci.Jen mě to ještě více znepokojilo... Jsou to košťata momentálně..
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika