Příspěvky uživatele - Pita

Neudržovaná réva vinná, 13.3.2018
Asi take zalezi na tom, co od te revy ocekavate. Pokryti zdi, ci jen kminek. Malo informaci a zadny obrazek, spatne se radi...
Lze napravit nepovedené kyselé uzené?, 3.9.2017
Diky absenci mista a moznosti jsem si postavil udirnu na dymogenerator a topnou spiralu. Nez zacnu neco delat vzdy si o tom prectu par informaci jak z knihy, tak i z takovychto for - prakticke zkusenosti jsou k nezaplaceni. Takze jako prvni po stavbe... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 27.4.2017 Obsahuje fotku
Mne v CB se po zime nezazelenala jen jedna rostlinka. I kdyz z celkoveho poctu sesti uz je to slusne procento :-) Uvidime, treba dostane "druhou mizu"  a jeste to da. Nevim odrudu ani u jednoho, jelikoz jsem koupil domecek i s revou...
Uzeni horkym kourem, 5.11.2016
Ma nekdo zkusenosti z uzeni horkym (cca 90 stupnu) kourem? Ne ze bych to chtel praktikovat, ale postavil jsem si novou udirnu a dle ruznych clanku jsem ji chtel nejdrive "zahoret" a pote "zaudit". Kdyz ale vytahnu teplotu k onem zminenym 90ti stupnum... celý příspěvek >
Maso na uzeni, 4.11.2016
Dekuji za reakce. Pro mne je dulezite, ze to lze i bez kuze. To vite davne vzpominky bere clovek jako "modlu" :-) Jen bych se vratil k tomu nakladani kosti. Vsude se pise, ze je to problematicke a ze se to od kosti kazi. Jak to tedy nakladate?... celý příspěvek >
Maso na uzeni, 27.10.2016
Dobry den, rad bych se zeptal, kde kupujete maso na uzeni. Hlavne mne tedy zajima bucek. Myslel jsem, ze nejlepsi maso ma Globus, ale tam jsem nesehnal vykosteny bucek s kuzi (aby bylo za co veset). diky za vsechny tipy.
Plíseň révová, 7.8.2016 Obsahuje fotku
dobry den, rad bych poprosil o urceni nemoci, jestli je to opravdu plisen revova. dekuji
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 2.7.2016
zdravim, i ja jsem zapocal se stavbou sve prvni udirny. Koukal jsem na vsechny ty vase nadherne udirny, ktere jsou tu na fotkach a jen jsem slintal :-) Mel bych k tomu zpocatku ale jeden dotaz. Vase udirny maji vsechny vodorovne vedene palubky.... celý příspěvek >
Zelene prace, 22.5.2016
Zdravim, patri mezi zelene prace i vylamovani neplodonosneho obrostu? Mam takovy dojem, ze jsem to nekde slysel/cetl, ale nejsem si jist, zda to opravdu delat. Mam kordonove vedeni revy a pokud vylamu vsechny vyhonky bez kvetu, tak do poloviny... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 12.10.2015
Zdravim, reva je jiz sklizena, listy pomalu zloutnou ale objevilo se padli. Ma cenu to jeste letos postrikat, nebo staci az na jare Sulkou? diky za odpovedi
Řez vinné révy, 4.8.2015
Treba jako vetsi laik nez vsichni ostatni vam dokazu lepe osvetlit zakladni problemy. Nenapsala jste, jak je velka ta kari sit, jestli vam pokryti, ktere mate ted na 7 ocek vystacilo pokryt celou pozadovanou cast. V podstate mate dve moznosti -... celý příspěvek >
Ako a ci treba zastipovat Concordiu, 19.6.2015
"Vylamovat fazochy/zálistky v zóně hroznů" rad bych se optal. nemam standardni hlavy, ale kordonove vedeni (jestli se tomu tak da rikat). proste mam revu vedenou na dratech, aby zakryvala zed od 0,5m do asi 2m vysky, tudiz nemam "zonu hroznu",... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 29.1.2015
kdyz uz se to tu tak otevrelo, tak se zeptam. kdy strihate? podle knihy co jsem si poridil, je to lepsi spise pozdeji (brezen), i kdyz je to hodne zavisle na podnebi a nazory na to se ruzni i v te knize :-) kdy tedy strihate vy - ptam se na... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2015?, 29.1.2015
Ostrihano? himbajz, ja s tim cekam na zimu :-(prvni pupeny uz zmrzly, ted ocekavam pri teto teplote ze zacne rasit znovu a znovu pomrzne :-(mmj vyrasili uz i tulipany... tento zpusob zimy, zda se mi ponekud podivny...
Réva - draslík x hořčík, 10.9.2014
dekuji za reakci. to jsem to letos dvakrat strikal :-(ma cenu to jeste letos postrikat, nebo je to jiz zbytecne?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika