Příspěvky uživatele - Michaela J.

Rajčata mne překvapují, 28.6.2014
Děkuji za odpověď. Letos jsem vypěstovala rajčata ze semínek poprvé:-) Stále se učím.Ale mám je také pěkná, na balkóně už mám zelené kuličky, zatímco ta v zahradě kvetou. Tak už vím co budu příště s rajčaty dělat.
Rajčata mne překvapují, 28.6.2014
Zdravím Vás, máte Janičko moc pěkná rajčata. Moje teprve kvetou, smím se zeptat jak jste toho dosáhla? Kdy jste vysévala, vysazovala ven a zdali a čím hnojíte?Děkuji za případnou odpověď.
Něco jako jahody, 21.6.2014
Jahodka indická (Duchesnea indica) nejedlá, půdopokryvná
Kam je sveden tento okap?, 26.5.2014
Dešťovou vodu nesmíte pouštět do splaškové kanalizace napojené na čističku. Ale jsou svody-kanály na dešťovou vodu
Kam je sveden tento okap?, 26.5.2014
Minulý týden jsem ztratila šroubek, nevíte někdo kde je? Pane,,Doktor'' co takhle kanalizace?
Co pořídit na menší zahradu, když nemůžu mít všechno, 23.5.2014
Krásný den, také mám malou zahrádku jen 120 m² a narvala jsem na ni 1 malinoostružinu jsem s ní spokojená, má velké plody, netrpí na škůdce, jeden angrešt stromkový, jeden rybíz červený keřík, jednu jostu, jeden zákrsek třešně.Dále 4... celý příspěvek >
Co dělat proti plzáku španělskému?, 10.5.2014
Mně se osvědčilo ustřihnout asi 5-10 cm vysoký kruh z plastovky a dát ho okolo rostlinky o kterou nechci přijít-sice to není žádná krása ale květiny a sazeničky to uchrání.Vždy je vidět kterou rostlinku jsem takovýmto plůtkem chránila a na kterou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika