Příspěvky uživatele - gerla@email.cz

škůdce, listové hálky?, 23.1.2009
Bohužel máme na trnkách taky tuto chorobu, pokud někdo víte jak ji účinně odstranit, tak napište. Dík
Jakou hobby motorovou pilu bych měl koupit?, 20.1.2009
Podle toho jestli je servis v okolí bych se moc nerozhodoval. Když si koupíte kvalitní pilu Stihl nebo Husquarnu, tak servis jiste nebude potřebovat. Možná jednou za rok seřídit otáčky. Dovolte mi ještě reagovat na Váš názor, že pilu Stihl 180... celý příspěvek >
Briggs, 5.4.2008
Potreboval bych nějakou dílenskou příručku. Teda jestli vůbec něco takového existuje.
Malotraktor Vari, 5.4.2008
Zdar, prosim te mohl by jsi mi postal foto tveho navijaku? Velice by me zajimalo jeho provedeni. Diky gerla@email.cz
Výsev, 23.7.2006
Prosím vás, mohl by jste mi zdělit zdělit kde jse koupil semínka korejské jedle? Děkuji
stratifikace semen, 21.7.2006 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti se stratifikací semen listnatých a jehličnatých rostlin (doba stratifikace, uložení, sběr semen). Děkuji za každou radu.
Honda Vs. Briggs, 21.7.2006
Mám doma oba motory, Honda GCV 160 (5,5PS) a Briggs&Stratton Intek 6,5. Podle mého názoru je lepší Briggs&Stratton, o třetinu menší hlučnost, spotřeba. Při koupi motoru Honda platíte nejvíce za značku. Podle mých zkušeností nejsou zas tak... celý příspěvek >
nemoc trnek, 6.7.2006
Dobrý den, chtěl bych poradit ohledně nemoci trnek. Na listech se mi začaly dělat asi 1mm velké výstupku ve tvaru kuliček, chtěl bych vědět o jakou jde chorobu, jestli má vliv na plody a jde ošetřit, děkuji za všechny odpovědi.
Bude rodit a kdy?, 27.6.2006
Rodit bude do 6-ti let, avšak jestli jste ulomila celou naroubovanou část, nové větévky vyrostly z podnože, tak plody budou malé.
Japonský javor, 27.6.2006
Dobrý den,chtěl bych se zeptat který druh javoru je nejvhodnější jako podnož pro japonský javor. Dále bych chtěl vědět jakým způsobem roubovat? Kdy - na jaře nebo na podzim? Děkuji za Vaše odpovědi
čím hnojit, 27.6.2006
Trnky se ořezávají pouze prvních pět let, potom  by na ně pilka neměla vůbec přijít!!!! tím řezem to určitě nebude -:) Vy asi o trnkách toho moc nevíte.
kaštan, 23.6.2006
Kaštany mají velmi agresivní kořeny, které dokáží probořit i třeba zeď do sklepa, proto bych je nedoporučoval pokud máte na zahradě nějaké stavby. Může se sázet na jaře, ale i na podzim. Podle mne je lepší ho nasadit na podzim.
Metasekvoj, 23.6.2006
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte, kde lze zakoupit metasekvoj čínskou. Dále bych chtěl vědět, jestli je na internetu nějaký web, který se zabývá jejich pěstováním. Děkuji za všechny odpovědi gerla@email.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika