Příspěvky uživatele - rebus225

Mráz, 21.4.2017
Hodkovice nad Mohelkou přicházím z práce po noční ihned koukám na teploměr a ejhle -5C, nuž uvidíme. Loni to bylo také tak a Kioto mělo plodů neúrekom.
Mráz, 17.4.2017
Liberecko hlásí ráno +0 a teď jen +4, včera přes den několikrát sníh+kroupy, ale teplota stále nad nulou. Meruňky zatím drží, ostatní zatím ještě před květem.
Papriky pro 2017, 10.1.2017
Ahoj všem pěstitelům, už nastala doba výsevu paprik pro letošní rok(alespoň u mě) Letos jsem se dal kromě sladkých, také do chilli. Je tedy pravda, že i loni jsem pár měl(kayenský pepř gold, Goats weed). Ale letos zkouším pořádné žahavky... celý příspěvek >
Chilli - jaký druh, 10.1.2017
Tak jste se asi trefil: Přesně takto vypadali před tím, než začali červenat. Díky
Chilli - jaký druh, 7.10.2016
Díky. Chlupatá tedy je(vlastně byla, protože už je sklizená) a jelikož je dovezená z Chile, tak i ty Andy k tomu pasují. Ještě jednou díky
Chilli - jaký druh, 14.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den všem, neporadí mi někdo o jaký druh chilli se jedná. Kamarád si přivezl z Chile semínka a nevíme co to je zač. díky všem za radu
Úroda meruněk 2016, 17.7.2016 Obsahuje fotku
dobrý den, taky se připojím s obrázky Kiota. Je to doopravdy skvělý držák a u nás na severu čech jasná 
Kdy dozrává Kioto?, 2.8.2015 Obsahuje fotku
Na liberecko u 3letého Kiota /první úroda/ si myslím dobrý. Chuť taky výborná.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 6.4.2015
Liberecko -6 po ránu! Fuj, fuj! Ale ještě žijem
Pepíno Gold melounek, 5.4.2015
Mě přišlo 8 sazeniček a budu se držet návodu. Chci se zeptat, dnes už zkušených pěstitelů na zkušenosti a vychytávky, je-li možno.  Díky za jakoukoli zkušenost. Jirka
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 3.4.2015 Obsahuje fotku
Takto vypadá Kioto dnes, tak snad vydrží toto bláznivé dubnové období než začne kvést  Liberecko
Rybíz a vlnovník, 12.3.2015
Díky všem
Rybíz a vlnovník, 12.3.2015
samozřejmě šli do kotle. Vlastně já veškeré listí pálím - jistota je jistota
Rybíz a vlnovník, 12.3.2015
Díky, díky a jak lze poznat postižené pupeny? Loni jsem je zaznamenal poprvé a jediné co jsem udělal bylo, že jsem všechny listy otrhal a ostatní jsem postříkal calypsem(nic jiného mě nenapadlo). 
Rybíz a vlnovník, 12.3.2015
Jak na vlnovníka rybízového? Existuje na něj vůbec nějaký přípravek?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika