Příspěvky uživatele - J.S

VARI přibližování dřeva - upřesnění, 26.4.2007 Obsahuje fotku
Tak kola jsem mezi sebou nespojil původním mezikusem, ale použil jsem je z rotavátoru. Tady jsem musel udělat úpravu navařením dosedacích kroužků, jak je to provedeno u orig. 6 hranných dílů nápravy - pro větší pevnost a stabilitu... celý příspěvek >
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 24.4.2007 Obsahuje fotku
Myslel jsem to tak, že jsem se na začátku tazatele ptal na čem motor provozuje. Protože  sněžná fréza, sekačka se používají sezonně, nebo naopak malotraktor je možno je používat v průběhu celého roku - to tedy k tomu jaký olej zvolit v... celý příspěvek >
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 18.4.2007 Obsahuje fotku
Pro jistotu jsem to nafotil, aby nedošlo ke zbytečné škodě, příp. pro lepší názornost. Kryt s nápisem OHC,čep - zajištěn krytem, měrka hladiny oleje atd.
Technika orby, 11.4.2007 Obsahuje fotku
Jsou to dvě kola vedle sebe. Pro mě to má hlavně význam v lese a při jízdě s vozíkem je malotraktor stabilnější a nekopíruje každou nerovnost. Nakonec jsem zkusil orbu a nemá to chybu. Prostě větší styčná plocha se zemí = větší záběr, menší... celý příspěvek >
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 26.1.2007 Obsahuje fotku
Vy jste asi velká kapacita, už podle způsobu vyjadřování. Pro nás obyčejné lidi je takový doklad dostatečně věrohodný, dále je možno doložit doklad o ochranné známce a strojní zkoušky.
Výběr profi křovinořezu, 7.1.2007 Obsahuje fotku
Já jsem toto už dříve řešil a konečně jsem našel tabulku pro poměrný výpočet pracovního cyklusu a k tomu zatížení vibracemi. U Dolmara to je viz. obr. Trochu mě to spletlo, protože těch dat je opravdu hafo. 7,5m/s je max. hodnota dosahovaná, ale... celý příspěvek >
Olej pro dvoutaktní motory, 9.12.2006 Obsahuje fotku
JASO FC je olej kvalitativně lepší. Pro jistotu si ověřte porovnáním s orig. balením např. v  prodejně jestli je tam opravdu olej, který je na obalu uveden.Nestálo by to za to, kdyby to nebyl olej pro motorové pily. Já tento olej... celý příspěvek >
palivo pro dvoutakty - Aspen, 8.9.2006 Obsahuje fotku
Těch přípravků je na trhu víc, ale třeba tento je spolehlivý. Viz.http://www.am-halfar.cz/do_benzinu.html   J.S 
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 15.8.2006 Obsahuje fotku
Dnes jsem čistil pilu, tak jsem nafotil snad lépe co to umí - píst má po 5 letech po obvodu viditelné souvislé znaky po opracování z výroby , viděl jsem to stejně i na 115, ale tu se mi nechce rozdělávat.... celý příspěvek >
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 13.5.2006 Obsahuje fotku
Nafotil jsem píst a posílám fotky, snad to bude viditelné.Fotek mám hodně, ale asi bude kontakt pomocí e-mailu vhodnější - pošlu vše naráz. J.S
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika