Příspěvky uživatele - horys

Benzínová sekačka Viking, 20.3.2015
ahoj, mám viking 455 už 14 roku a přede mnou ji měl táta 3 roky a mužu říct, že právě to plastové šasí je to nejlepší co tam mohli dát.Je absolutně bez závad a seká super.Jinou bych si nekoupil.Mohu doporučit opravdu neprohloupíte.mrkněte na internet... celý příspěvek >
Riwall rpt 6060, 17.3.2015
nazdárek přátelé, mám možnost koupit za dobrou cenu kultivátor riwall rpt 6060,ale nemám žádné zkušenosti s těmito stroji.Jsem už starší a po motyce mě už bolí záda.Mohli byste mi prosím předat nějaké informace jestli jde o dobrou věc?Jestli je to... celý příspěvek >
Výběr strunové sekačky, 16.3.2015
ahoj Leni také jsem přemýšlel o elektrické sekačce, ale nakonec jsem usoudil, že se mi nechce tahat za sebou kabel a koupil jsem si benzinovou.je to oleo-mac sparta 250 tr, je lehoučká, výkoná a nenáročná na udržbu.Koupil jsem ji na bazošu od... celý příspěvek >
Oleo-mac sparta 250 tr, 15.2.2015
ahoj přátelé, mate někdo zkušenosti s tímle křováčkem?Má zahnutej konec před vyžínací hlavou, Je to výhoda nebo ne?
Motorový kultivátor pubert, 15.2.2015
ahoj, má někdo kultivátor pubert? Je o něco menší jako tera vari a odost levnější, Zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s tímto strojkem, Děkuji za odpovědi
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 5.10.2014
Nemohl byste prosim tu filtraci vyfotit pro inspiraci.předem děkuji
Koňský hnúj s pilinama, 28.9.2014
Nevím, slyšel jsem že jsou kyselé proto se nezaorávají.chtěl bych vědět jestli se mýlím.
Komposter, 28.9.2014
Četl jsem, že vnitřek kompostéru z palet dávají králičí pletivo právě kvuli těm dírám.tak snad vám to pomůže
Koňský hnúj s pilinama, 28.9.2014
Dostal jsem vlečku koňského hnoje zdarma.Problém je v tom, že kobilince jsou pomýchány s pilinama a trochou slamy.Zajímalo by mě jestli stím má někdo zkušenosti?Jestli ty piliny nevadí?Uvital bych každou radu a předem Vám všem děkuji.
Dýně, 28.8.2014
Dobrej den přátelé, chtěl bych se zeptat jak se pozná zralá dýně a jak se vlastně zpracovává?Děkuji za každou radu.
Wiking 465, 23.4.2014
Ahoj všichni, rád bych věděl jaký máte názor na motorovou sekačku wiking?Jaké máte zkušenosti s tímto strojem?Koupil jsem wiking 465 a chtěl bych vědět jestli jsem neprohloupil.Předem díky za Vaše zkušenosti
Rajčata, 22.4.2014
Ahoj všichni zajimalo by mě jestli někdo pěstuje rajčata obraceně.Myslím tím kořeny nahoru jako zavěšené.Máte s tím někdo zkušenosti?
Elektrické rotavátory, 28.2.2014
Díky, a jaký mate typ, značku a kolik Vás stál?
Elektrické rotavátory, 28.2.2014
Dobrý den, zajímalo by mě jestli někdo používá tzv.elektrické motyčky (rotavátory) a jaké máte zkušenosti.Mám menši zahradu a tenhle stroječek za málo peněz se mi líbí, ale chtěl bych vědět o něm více.Děkuji za reakce
Rašelinové květináče, 28.2.2014
Dobrý den, používám rašelinové jiffy velikost 44 hlavně na rajčata a papriky a nikdy jsem neměl problém.Nechám je nabobtnat a dam je do plastových kelimků.Mám je ve středně teplém pokoji s dostatkem světla.Jiffy obsahují všechno co rostlinka... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika