Příspěvky uživatele - petrpan

Zahradnictví zoja, 4.4.2018
Budte v klidu. Bral jsem muchovniky ze zazvorky i ze zzoji. Vzdycky prisel stejne maly klacik. Zazvorka je ma jeste o trosku drazsi. Muchovniky nastesti rostou rychle a po dvou letech uz jsou z nich hezke kere. Ikdyz teda 3cm nemel ani jeden. Bylo to... celý příspěvek >
Půda pro borůvky a maliny, 28.3.2018
Na to bych moc nespolehal. Doporucoval bych prikoupit dalsi odrudu s podobnou dobou kvetu a zasadit pobliz. Jestli neni misto, tak holt nahusto k sobe. Ale treba nekdo pestuje kanadky v blizkem okoli a plody budou..
Půda pro borůvky a maliny, 26.3.2018
Ale jo, fotka pomuze. Tohle je kanadska boruvka. Americke se rozhodne nerovnaji kanadske. Ani to nejsou pribuzne rostliny. Mam je oboje na zahrade - kanadky v raseline, muchovniky (americke) normal substrat + hlina. Pak mam jeste kamcatske v mixu... celý příspěvek >
Půda pro borůvky a maliny, 26.3.2018
"Jedná se o klasické maliny a americké borůvky." Jedna se o kanadske boruvky nebo americke boruvky (muchovnik)?
Papriky 2018, 11.3.2018
Dobry den, Nema tu nekdo zkusenosti s Beatrix F1 pripadne Demetra F1? Diky.
Odolné odrůdy rajčat, 12.2.2018
Priznam se, ze eshopum a jejich popisum odrud cehokoliv moc neverim, to uz vic beru to, ze s nim maji lidi ve vasem okoli dobre zkusenosti. No nic, dneska jsem byl v lidlu, tak jsem je koupil a necham se prekvapit.. zkusim jich par na zahonu, co to... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 11.2.2018
Muzu Vas poprosit o referenci na nejaky zdroj, kde se pise o odolnosti Hildaresu vuci houbovym chorobam? Nikde jsem tuto informaci nedohledal. Jen ze se jedna o rane rajce s obstojnou chuti.. Nebo je to z vlastni zkusenosti? Pokud ano, muzete,... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 10.2.2018
Dle meho nazoru je vas prispevek trochu off topic (mimo tema). Sice tam mate krasny obrazek skleniku, ale v tomto vlaknu asi nikoho moc zajimat nebude. Je jasne, ze ekonomicky vyhodnejsi je pestovane plodiny strikat. Nicmene nase motivace je... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 10.2.2018
Ahoj, na to suseni za sebe muzu doporucit Mini San Marzano. V roce 2013 (nebo 2014?) jsem jel na sluzebku na dva tydny v lete. Kdyz jsem se vratil, tak 60+ rostlin (cca 20 odrud) rajcat na zahrade absolutne kaput (pestoval jsem a i nadale pestuju bez... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 22.12.2017
Jen bych si dovolil opravit drobnou chybku. Zkratka znamena "long shelf life" - volne prepozeno "dlouho vydrzi na regalu".
Dehybridizace rajčat, 4.12.2017
Skoda, ze nam to tu od dehybridizace uteklo uplne jinam. Ja jen dodam, ze je to pro me samozrejme taky spis pokus a nevzdavam se pestovani i dalsich odrud, jejichz seminka jsou levna a chutnaji mi. Kazdopadne nez jsem zacal s timto pokusem,... celý příspěvek >
Dehybridizace rajčat, 12.11.2017
Zasnu nad nekterymi reakcemi v tomto vlaknu. Sam dehybridizuji rajcata Philovita, Phantasia a Crimson Crush (odrudy odolne nemocem). Mam tri male deti a tak je moje motivace jasna - necpat jim strikana rajcata - takova si muzu koupit v... celý příspěvek >
Muchovník, 31.10.2017
S presne takovouhle cedulkou a mulcovaci "rohozi" jsem taky koupil jeden muchovnik v hornbachu. Nejhorsi odpad. Absolutne nepozivatelne a s kvalitnimi odrudami nesrovnatelne. Snad Vam z toho nevyroste to same.
Jeřáb Kubovaja - zkušenosti?, 29.10.2017
Diky za cennou odpoved. Mozna zkusim oba. Jinak hodne tech vyjmenovanych od Vas jsou nejaci mezidruhovi/mezirodovi krizenci. Ale pokud vim, nekde jsem cetl, ze Businka je potomek jerabu Kubovaja. Jestli ta nebyla ok, tak Kubovaja asi tak ynebude... celý příspěvek >
Jeřáb Kubovaja - zkušenosti?, 29.10.2017
Dobry den, posilhavam po jerabu Kubovaja. Pokud ho nekdo ma, muzete se podelit o zkusenosti s pestovanim? Hlavne me zajimaji vlastnosti plodu. Da se pestovat i na primy konzum? Diky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika