Příspěvky uživatele - morrison

Betonování plotového sloupku - jak na beton?, 18.10.2019
Nechtěl jsem zbytečně zakládat nové diskusní vlákno. Pokud někdo v budoucnu bude vyhledávat informace o betonování sloupků tak ať to má na jednom místě. Děkuji za Vaši odpověď. Takže radíte vzpěry přišroubovat ke sloupkům a následně obojí... celý příspěvek >
Betonování plotového sloupku - jak na beton?, 18.10.2019
Dobrý den, připojuji se k tématu betonování plotových sloupků se svým dotazem: Není mi zcela jasné, jak se betonují vzpěry ke sloupkům. Je třeba nejprve zabetonovat sloupky, počkat na jejich zatvrdnutí a až potom betonovat vzpěry? Nebo se to dá dělat... celý příspěvek >
Okrasné rostliny, které nechutnají slepicím, 21.5.2019
Máte někdo, prosím, tip na okrasnou rostlinu, ideálně popínavou, kterou nebudou likvidovat slepice? Chtěl bych něco hezkého ke plotu nebo přímo na plot ke slepicím. Co třeba povíjnice nachová, nepěstoval jste ji někdo v dosahu slepic?
Chilli papricky (koupeno Lidl), 1.8.2016
Také jsem koupil ty fialové, ale už někdy v dubnu. Dal jsem je do většího květináče a postavil ven. V současné době je keřík obalený papričkami, ale většina plodů je sytě červených :) Nemám s chilli, ani s normálními paprikami, moc zkušeností,... celý příspěvek >
Zimolez - kamčatská nebo jarní borůvka, 3.7.2016
Co to bylo za odrůdu už bohužel nevím. Byl jsem tenkrát ještě "mladé ucho" :), když jsem je pořizoval. Už dokonce ani nevím přesně kde, snad na Zahradě Čech. Dva exempláře jedné odrůdy to však byly zcela jistě.
Zimolez - kamčatská nebo jarní borůvka, 3.7.2016
Přiznávám, že řez jsem zanedbával. Ony tam teda nějaké plody byly, ale právě že to de facto sklidili ptáci ještě před dozráním a já zase nejsem moc na to, abych jim v tom bránil. To, když se ještě vrátím k tomu muchovníku, ten mi přijde mnohem... celý příspěvek >
Zimolez - kamčatská nebo jarní borůvka, 3.7.2016
Zdravím vespolek! Tak jsem právě vykopal a dal na kompost dvě už solidně vzrostlé kamč. borůvky. Měl jsem je nějakých 10 let, možná i déle, a NIKDY z nich nic kloudného nebylo. Bídná plodnost, dozrávají téměř současně s jahodami a když už se mi... celý příspěvek >
Čerpadlo shazuje chránič, ale ne okamžitě, 4.6.2016
Dobrý den, mám v jezírku čerpadlo Jebao 10000 a až do loňského podzimu s ním nebyl žádný problém. Když jsem jej však letos chtěl znovu spustit, ukázalo se, že shazuje proudový chránič. Ne však okamžitě, nýbrž zhruba po 10 sekundách chodu. Nemáte... celý příspěvek >
Budou gabiony líheň slimáků?, 31.5.2016
Velmi děkuji za Vaši zkušenost.
Budou gabiony líheň slimáků?, 30.5.2016
Dobrý večer, chci si zbudovat bylinkovou spirálu a protože mám k dispozici drobnější kámen, zvažuji použití gabionové sítě. Hlodá mi ale otázka, jestli si tím nezbuduji zároveň i perfektní útočiště pro slimáky, o což pochopitelně rozhodně... celý příspěvek >
Řez meruňky, 23.4.2016
Díky moc za Vaše rady! Ohledně toho terénu... no jsou tam slepice a to jsou prostě destruktorky největší :)
Řez meruňky, 22.4.2016 Obsahuje fotku
Takhle nějak? Není to teda vajíčko, jen obyčejná elipsa, ale předpokládám, že v dolní části asi nic moc řezat nemám, tak to snad tolik nevadí.
Řez meruňky, 22.4.2016
Neví někdo alespoň co s tím terminálem? Ponechat tu část vlevo, nebo vpravo?
Řez meruňky, 20.4.2016 Obsahuje fotku
Abych zbytečně nezakládal po tisící stejné téma, dovoluji si svůj dotaz připojit zde. Prosím o radu, ideálně s nákresem, v kterých místech vést výchovný řez této meruňky, kterou jsem zasadil na jaře 2014. Po výsadbě jsem zkrátil kosterní větvičky na... celý příspěvek >
Jak nejlépe využít koňský hnůj?, 2.4.2016
Já bych ho asi nechal rok dva zkompostovat/odležet, jestli se nepletu, někde jsem se dočetl, že obsahuje ještě klíčivá semena plevelů.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika