Příspěvky uživatele - makomako

Poškozený ořešák (Mars). Co s ním?, 11.6.2015
No já se ptal, protože se v tom nevyznám i když jsem to sázel, proto se raději zeptám a proto taky dle mého je toto fŕum.  Jelikož se v tom nevyznám a nabyl jsem si jist, zda ten rovný jde z plodné části, tak jsem se raději... celý příspěvek >
Poškozený ořešák (Mars). Co s ním?, 10.6.2015
Moc děkuji za rady. Zbavení trávy je jasné. Díky stavbě domu jsem nestíhal a ted si posekl známi konečně louku na senuo tak jsem se zašel mrknout zda s eněco děje :-)  Ještě jestli jsem to správně pochopil, tak nyní nepoznám, zda ten rovný... celý příspěvek >
Poškozený ořešák (Mars). Co s ním?, 9.6.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, jelikož mi ořešák ožrali srny tak řeším, že když znovu opukl, tak nevím který výho nechat. Všechny pod roubem jsem dal pryč, ale ten nejvyšší je strašně zkroucený a druhý pod ním je sice rovný ale nevím zda již není moc blízko pod roubem. Co... celý příspěvek >
Okus stromu - ořešáku, 1.6.2015
CHtěl bych se zepat na něco podobného. Předloni jsme zasadili ořešák, rok byl OK, ale loni na podzim ho okoussali srnky. Jelikož měl stále listy, nechali sjem jej tak a rány jen zatřeli voskem. Letos ořešák obrazil jen těsně nad zemí. Předpokládám,... celý příspěvek >
Návod k příslušenství kultivátoru MS 16, 23.6.2014
K MS16 máš věe u mountfieldu nebo na webových stránkách firmy Garden arsenal - výrobce hobby zahradní a zemědělské techniky.
Kluznice a kryt Mountfield MS16 IN, 17.6.2014
Tak si říkám, že v kusovníku by mohl být i obrázek. Pokud by byl tak uz si to rozmerove asi rozvrhnu dle rozestupu šroubá atd. 
Kluznice a kryt Mountfield MS16 IN, 16.6.2014
Děkuji, ale manual mám. Chci si to vyrobit, protoze mi prijde 500 za 4tycky a kus plechu 4mm trochu moc a vyrobim si to za 30minut. Respektive upravim co mam doma. :-) Takze potrebuji vlastne halvne jak jsou ty tycky (kluznice) vzdalene napr od... celý příspěvek >
Kluznice a kryt Mountfield MS16 IN, 16.6.2014
Nemá někdo technický nákres, nebo neposlal by mi někdo nákres v ruce této kluznice? Jedná se o ty tyčky co drží klínový řemen v poloze aby na řemenici klouzal. Taky se na ty tyčky montuje kryt. 
Výměna motoru u MS16, 17.5.2014
Děkuji za reakci, ale odkaz není kompletní. Já měl jednu řemenici sundanou, aby to bylo lépe videt. Byl jsem v Mountfieldu to omrknout a zjistil jsem, že muj motor ma delsi zpátečkovou hřídel, tak jsem ji zkratil a je vše vyřešeno. 
Výměna motoru u MS16, 16.5.2014 Obsahuje fotku
Ještě nějaké foto...
Výměna motoru u MS16, 16.5.2014
Koupil jsem starý Mountfield MS16 s příslušenstvím ale s vydným motorem. Sehnal jsem si tedy nový motor, ale při výměně jsem narazil na dva problémy, které způsobuje to, že novější motor je již OHV a má hřídel na zpětný chod níže. Předělat osyčky na... celý příspěvek >
Mountfield MS16, 22.10.2013
Koupil jsem starší MS16. Jelikož to mám od člověka co nebyl příliš zručný, musím si to celé popravit do nejakeho rozumneho stavu. Motor jede krasne, ale byla pokažená páčka plynu (opraveno) a taky ten "kutil" predelal uchycení plynového drátku... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika