Příspěvky uživatele - Markon Heron

Čo to je za červy?, 27.8.2014 Obsahuje fotku
Nikdy som ich nevidel a teraz mi skoro upchali výtok z fitra.
Jednoduhý jazierkový filter - domácej výroby, 7.7.2014
Mám to z BAUMAXu. Tu je aj podrobnejší rozpis. Musím tam niektoré maličkosti upraviť, niečo pridať, ale hadam pomôže.
Fotky jezírek a filtrací, 26.6.2014 Obsahuje fotku
Krmítko a rozhladňa pre ryby v jednom...
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 11.5.2014 Obsahuje fotku
Podbbný materiál je aj na niektorých paletách zo zámkovou dlažbou, aby sa dlažby nedoškriabali.
Už jste zapnuli filtraci?, 3.3.2014
Filtráciu mám pustenú už mesiac a mám už aj povysávané jazierko.
Filtrace po domácku - jak řešíte propojení filtračních nádrží?, 23.2.2014 Obsahuje fotku
Tak som to nejako načrtol. Takto si to zhruba predstavujem. Klapku skimmeru a prívod z gule budem môcť ovládať samostatne. Budú môcť byť otvorené samostatne, alebo aj spolu podla potreby. Na prívod z gule dám na zimu zátku v ktorej bude ventil, cez... celý příspěvek >
Filtrace Tripond x Tripond eco, 18.2.2014
Pán Hrkal, neviem, preto sa pýtam. Ten štrbinový filter je tak účinný, že kefy by tam nemali zmysel? Mne sa tie kefy celkom osvečili. Dobre zachytávajú nečistoty a dobre sa čistia. Nechcem sa hádať, no ak cez štrbináč prejdú nejaké nečistoty, tak by... celý příspěvek >
Filtrace Tripond x Tripond eco, 17.2.2014
Kartáč 60 x 15 cm - 32 ks. 1536 Kč Biobolitan 250 l - cca. 4000 Kč  (rátal som 16 Kč / l)... je aj za 12 Kč Dve komory by mohli byť poriešené a do tretej buď bioguličky, alebo nasekané káblové chráničky.
Filtrace Tripond x Tripond eco, 9.2.2014
Mám podobné jazierko a filter som si zo zrejmých dôvodov vyrobil sám. Som s ním spokojný až na to časté čistenie cca. každé 3 týžne. Nie že by mi to vadilo, ale nie je to dobré pre baktérie a preto som sa rozhodol, že si vyrobím aj štrbinový filter.... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 13.12.2013
Firestone EPDM lacná zrovna nie je, ale podla mňa je to najlepšia volba. Cena za m2 okolo 7.5€, Dá sa aj lacnejšie, len treba hladať napr.  EPDM fólie Firestone akce výprodej!          
Jezírko a krtci, 19.8.2013
Ja som dal pod foliu autoplachtu.
Užovka v jazierku, 1.8.2013
No,... dík za vaše príspevky, moc mi pomohli. Rozhodol som sa, že ju nechám tak a žiaden lov sa konať nebude. Päť metrov od jezierka mám mensí potok a žiab je tam kopec, takže potravy by mala mať dosť. Pokial mi nechá rybky napokoji nebudem nič... celý příspěvek >
Užovka v jazierku, 31.7.2013
Zdravím Má niekto nápad ako odchyťiť užovku pri jazierku? Nechcem jej ublížiť, ale tiež by som ju nerád krmil rybami. Chytiť ju nieje jednoduché, lebo mám okolo jazierka kopu velkých kameňov pod ktoré zalezie a skončil som.
Filtrace po domácku - jak řešíte propojení filtračních nádrží?, 24.7.2013
Pokiaľ by do štrbiňáka bol len jeden prívod (buď guľa alebo skimmer) nieje to až taký problém, ale ja to chcem spraviť spolu. Akú-takú predstavu mám, no nemám to celkom domyslené. Nákres sem zatiaľ dávať nechcem, možno neskôr
Filtrace po domácku - jak řešíte propojení filtračních nádrží?, 24.7.2013
Už som to otestoval na 10 000 l/hod. a potvrdilo sa to čo som si myslel. 8 000-ka bude na tom o niečo lepšie, ale stále je to dosť. Ono dosť záleží aká voda bude cez to pretekať. Ja si idem vyrobiť štrbinový filter, ktorý by prečistil vodu z dna a aj... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika