Příspěvky uživatele - zarko

Trošku do mlýna k rajčátkům. Co budu sadit, 1.3.2015
Zdravim lidičky tak jsem se taky rozhodl po čase přispět a vkladam seznam rajčat které chci sadit.Sice jsem měl v plánu sadit nějakých 10-15 odrud ale opět mě srdce nedalo.Sice zahradka malá k tomu ještě papriky, okurky, letos 2 rokem dyně hokaido a... celý příspěvek >
Jabloň kvete, ale nerodí, 1.9.2013
Ano včely tam normálně lítají máme zahrádky vedle sebe v zahrad.kolonii.já jsem sice sadil až minulý rok pár ovoc.stromků tak jsem zvedav.Radu budu tlumočit a asi mu doporučím sehnat nějakého sadaře, děkuju.
Jabloň kvete, ale nerodí, 1.9.2013
Dobrý den, rad požádal zkušené o radu.Požádal mě soused, starší pán který nemá přistup na internet jestli bych mu nezkusil požádat radu, o co jde.Asi před 5 lety zasadil 2 jablůnky které rostou nevykazujou žádnou nemoc ale pokaždé se osypou květy ale... celý příspěvek >
Není to náhodou tykev, 17.6.2013 Obsahuje fotku
Zdravim lidičky a prosím o radu.Zkusil jsem naroubovat malý žlutý meloun na tykev a ted mam takovéhle listy.viz.foto.Netuším jestli náhodou i když se roub chytl jestli mě neroste jen tykev.Proto prosím kdo to zná aby poradil zdali ty listy nejsou od... celý příspěvek >
Získání semen rajčat, 31.5.2013
Dobrý den rád bych se zeptal jak správně získat semena hlavně rajčat a okurek.Možná je pro někoho brzo ale chci to letos dělat poprvé a tak proto ten dotaz.Pro vtipálky, to že musím rajče rozříznout, namočit semena následně propláchnout a usušit, to... celý příspěvek >
Měděný drátek ve stonku - prevence plísně?, 12.5.2013
Zdravím všechny pěstitele, chtěl bych požádat o reakci na tento dotaz.Měděný drátek ve stonku - prevence plísně?Toto vlákno o měděném drátku je tu už několik let ale poslední reakce stará 3 roky.Právě jsem ho pročítal a dost mě zaujal, chtěl jsem... celý příspěvek >
Je to koniec?, 10.5.2013
už sa ozval
Vytáhlé sazenice, 31.3.2013 Obsahuje fotku
I ja přispěju svou troškou do mlýna, i když jsem muž tak s Váma milá dámo nebo slečno plně souhlasím.Já už jsem z toho počasí a těch vytáhlých sazenic tak na nervy že když ženě spadla vařečka na sazenice a jednu zlomila tak mě řekla že jsem blázen a... celý příspěvek >
Zkoušel jste někdo EMA Flora, 16.3.2013
Zdravím všechny, teprve dnes jsem se rozhodl přihlásit abych tady nebyl jenom host.Sice jsem tady již psal, vadnou mě sazenice od konečku listu no nějak jsem na to nepřišel proč ale po diskuzi jsem nasadil nové semena a vyrazil všechny lignohumáty a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika