Příspěvky uživatele - LacoSk

Nektarinka, 26.1.2018
Na tej prvej foto je Nektarinka? Listy sa mi nejako nezdajú. Nektarinka má listy ako broskyňa. 
Postřik na pilatku, 13.3.2017
Pilatka švestková, Pilatka žlutá . A tam si to prečítajte hneď na vrchu. "Ošetření ve stádiu červených očí nebo při SET10h=1900°C"
Postřik na pilatku, 13.3.2017
Zdravím. Kedy je to "stadium červených očí"? Teda kedy je najvhodnejšie striekať? Tento rok sa chystám prvý krát striekať slivky. 
Řez broskvoně, 6.3.2017
Kurňa chlapi, poproste niekoho známeho kto vie robiť s PC aby vám tie fotky pootáčal. Mňa už bolí krk. :-)
Doporučte odrůdu a dejte rady k pěstování, 2.3.2017
Súhlas. Nechcel som ju uviesť ako skorú ale ako príklad broskyne, ktorú by som na zahrade ako jedinú broskyňu rozhodne nedoporučoval. 
Doporučte odrůdu a dejte rady k pěstování, 2.3.2017
Veď jasné. Každý máme iné priority a iné chute. A tak je to správne. Tu u nás máme malé záhradky cca 4áre a tam treba premýšľať. Ja sa snažím aby bolo zrenie ovocia ako tak rozdelené na celé leto. A snažím sa po mnohých chybných pokusoch už pestovať... celý příspěvek >
Doporučte odrůdu a dejte rady k pěstování, 2.3.2017
"Budete celé léto chodit mlsně kolem nezralých plodů a závidět sousedům ty jejich zralé.." No ak by som si plánoval vysadiť len jednu broskyňu, tak by som asi radšej celé leto chodil okolo nezrelých plodov a potom keď dozrejú by som si ich... celý příspěvek >
Doporučte odrůdu a dejte rady k pěstování, 28.2.2017
Ak chcete len jednu, tak ja by som sa rozhodol pre Cresthaven. Je pozdná, veľká, chuťovo vinikajúca, od kôstky ide výborne. Ale striekať sa samozrejme musí.
Kadeřavost - postřik dnes?, 16.2.2017
Iba pripomeniem, že netreba zabúdať pri striekaní použiť aj zmáčadlo. Napr. Silwet a pod. Je to dosť podstatné.
Sabinovská, 13.2.2017
Súhlasím. Ja som sa nechal nalakat v Plantexe na Sylvercot a Pincot. Obe isli von. Nemam tolko miesta aby som pestoval napodobeniny marhul. Teda vzhlad OK, ale chut vobec. A obe boli oznacene ako chutovo vinikajuce. 
Červené marhulky, 9.12.2016
4 roky. S tou malo kôstkov máte pravdu. Podľa mňa je to ideálna odroda na kompúty a džem. Mal som aj Sylvercot ale dal som ho von. To bola marhuľa totálne bez chuti. 
Červené marhulky, 8.12.2016 Obsahuje fotku
Mám ju na St. Julien. Je to menší stromček ale zatiaľ sa mu darý. Plodov je každým rokom toľko, že je nutná prebierka. S tým zamŕzaním neviem ako je, pretože ja mám záhradku na juhu stredného Slovenska ale na kopci. Takže aj keď u nás na jar mrzne,... celý příspěvek >
Červené marhulky, 5.12.2016
Mám Kioto, ktoré sú tiež také červenšie, skoro ako na týchto fotkách, možno nie až tak. Susedia ich stále obdivujú. Ale keď sa dajú do kompótu, tak svoju červenú farbu stratia a sú ako všetky marhule oranžové. Ale na iné ako na ten kompót veľmy nie... celý příspěvek >
Najkrajšie jablko 2016, 21.10.2016
Pripojím sa k Vášmu príspevku, pretože so všetkým súhlasím tak ako vy. :-) Všetko naj. 
Jabloň Pink Lady, 11.9.2016
Tiež sa pripájam, a rovno si objednávam na M9. :-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika