Příspěvky uživatele - Marie 60

Anturie - Co to může být?, 24.11.2013 Obsahuje fotku
Mé anturií se vcelku daří, budu ji mít brzy 2roky a ještě se nestalo, že by byla bez květů, kvete neustále.Jenom mám strach ji někdy přesadit, obávám se, že by pak začla odcházet, ale je už obrovská.Mám ji na parapetu na západ.
Vánoční kaktus, 24.11.2013 Obsahuje fotku
Mám vánoční kaktusy pořád doma na okenním parapetu, kvetou každoročně a výdatně.Mám je ve třech barvách.
Pěstování rajčat 2013, 24.9.2013 Obsahuje fotku
S mým nápadem, pěstovat na hrůbku z trávy a přidáním malého množství zeminy o kterém jsem už tady psala, jsem spokojená.Hrůbek má asi délku 3m, nasadila jsem nahoru po délce rajčata, po delších okrajích brambory a na kraje šířky cukety.Proti plísní... celý příspěvek >
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 11.9.2013
Myslím si, že všechno, co nám připomíná dětství a mládí, bylo krásné, dobré a nejlepší.To samé bude i s chutí, když si vzpomeneme, co nám v dětství hodně chutnalo a teď už se nevyrábí.Byly to věcí, které se vyráběly u nás, vzpomínám si na chuť... celý příspěvek >
Množení milion bells výsevem, 27.5.2013 Obsahuje fotku
Zajímalo by mě, jestli jste nějaké rostlinky z vlastních semen Milion bells vypěstovali.Taky jsem si posbírala vloni semínka a letos vysela, ale pozdě, vzešlo mi z velkého množství semen asi 5rostlinek, které jsou v současné době tak 3-5cm vysoké,... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 22.5.2013 Obsahuje fotku
Jsem zvědavá, jaké to bude s tou plísní.Na bramborách, v předešlých létech na tom samém místě, jsem se s plísní nesetkala, vlastně jsem nasadila brambory do nasečené trávy z předešlého roku a pak trávu přidávala k vylezlým bramborám.Letos jsem... celý příspěvek >
Jak se nazývá tento keřík, 18.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupila jsem si před asi 3 roky lýkovec, letos poprvé kvete a lýkovec to asi nebude, kvete bílými kvítky zrovna teď.Lýkovec kvete květy růžovými, brzy z jara a pak má teprve listy.Ten můj měl první listy a teď bílé květy.Můžete mi určit,... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 12.5.2013 Obsahuje fotku
Pročítala jsem si teď příspěvky o rajčatech tady a jsem překvápená, kolik druhů pěstujete.Vloni jsem nesadila žádné, ale ty obchodové se nedají jíst, tak letos mám už nasazené, semeno jsem koupila v OBI, nemám žádné zvlaštní o kterých píšete, jen... celý příspěvek >
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 25.4.2013 Obsahuje fotku
Vaše meruňky již odkvétají a ty moje, mám 2stromy Velkopavlovické, teprve rozkvétají.Dnes první den, co se květy rozevřely.Předloni na podzim ta jedna dost utrpěla řezem, stavěli jsme altán a jedna silná větev nám překážela, byla odřezána u kmene i... celý příspěvek >
Už stříháte růže?, 8.4.2013
Zatím jsem růže nenašla, jsou pod haldou sněhu.Bydlím v Moravskoslezském kraji-Opavsko, máme tady sněha požehnaně.
Očkování růží, 14.11.2012
Díky! Mám je všechny odvíčkované, ať mají dostatek vzduchu.Budu muset někde sehnat vršky a zašroubovat je.Mate to tak vyzkoušené?Petky odstraňujete až příští rok po zmrzlých?
Očkování růží, 14.11.2012
Dobrý den, letos jsem zkoušela namnožit růže řízkováním, podle rad tady, jsem je přikryla PET láhvema, krásně se mi přijaly, dokonce některé narostly, že mám 2l láhev plnou až povrch.Jen nevím, co s něma teď na zimu, láhve jsem ponechala na přijatých... celý příspěvek >
Vadnoucí výhony clematisu, 13.9.2012 Obsahuje fotku
Letos se mně stalo s clematisem stejné jako loni, část clematisu začne uvadat, pak zčerná.Nestane se tak s celou rostlinou jen vždy jedná část.Letos už podruhé, poprve jsem odumřelý zčernalý výhon odstranila až u země, clematis po nějaké době začal... celý příspěvek >
Uhnívaní plodů cuket, 13.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, chci se zeptát, čím to je, že mi na cuketě uhnívají všechny plody, narostou do 10-15cm a od strany květů začnou uhnívat.Ještě jsem nesklídila ani jeden plod.Proti plísni byla stříkana několikrát, ale asi neučinným přípravkem.Vím, že teď už... celý příspěvek >
Identifikace květiny, 30.8.2012
Děkuji za odpovědi! Ještě by mě zajímalo, jestli se dá olověnec množit řízkováním, je o něj velký zájem z okruhu známých.Nechce se mně to teď zkoušet, protože hezký kvete, tak nebudu do něj řezat, když nevím, jestli budu mít úspěch.Jinak zkouším... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika