Příspěvky uživatele - milan209

Plot pre nosnice, 29.3.2020
Dobrý deň. Poprosim o radu aké je najlacnejšie a najúčinnejšie vyriešenie výbehu pre nosnice. Chcem oplotiť cca 30 m2. Budem mať asi 4ks. Akú výšku mám zvoliť? Aké stlpiky a aj ako vyriešiť bráničku do výbehu. Nosnice este nemám kúpene ale tipujem... celý příspěvek >
Kosačka Alko 450 plast. diely, 27.4.2019 Obsahuje fotku
Poprosim niekoho kto má takúto alebo podobnú kosačku o pomoc kde patria 2 biele plastove "L" diely čo sú na fotkách. Pri štartovani sa uvoĺnil vrchný kryt (tam kde je štartovací špagát) a tie 2 plasty odnekiaĺ vypadly a netuším kde patria. Nevie... celý příspěvek >
Aký ovocný strom doporučujete?, 31.3.2019
Višňa ma nejak neláka. Skôr ten Topaz. Aký podpnik? Ten malý m9 isto nie, čo?
Aký ovocný strom doporučujete?, 31.3.2019 Obsahuje fotku
Zdravím poprosím aký ovocný strom mi doporučujete zasadiť na miesto medzi modrým a červeným kruhom na fotke? Lokalita: Žilina, 340 mnm, jemná zapadná orientacia svahu. Miesto je čiastočne zatienene susedovym domom. Fotene dnes o 13:30. Inklinujem... celý příspěvek >
Aké je to ovocie?, 11.1.2019 Obsahuje fotku
Dnes sa mi dostalo do rúk nezname ovocie. Chutilo kyslo. Ako kyslejší pomaranč. Doviezli to z Dominikánskej republiky. Netuší niekto ako sa to volá?
Na koľko bx prisladit kvas?, 6.9.2017 Obsahuje fotku
Ono to nejaku šťávu pustilo. Viem že, kvalitná slivovica z toho nebude ale dúfam a verím že niečo musí z toho nakapať. Foto sudov v po týždni.
Na koľko bx prisladit kvas?, 31.8.2017
Stala sa taká nemilá vec, že sa 2 stromy obsypane Duranciami tiahou plodov zlomili. Samozrejme ešte neboli dozreté. Keďže mi ich bolo ĺuto nechať tak tak šup s nimi do suda. Zameral som bx. Hodnota 14. Skúšobné som dal do 44kg kvasu 1kg repneho... celý příspěvek >
Mokvajúce rezy - čo s tým?, 12.12.2016
Je to moja jediná marhuĺka tak pre ňu urobím prvé posledné. Tak radšej to ošetrím ako nechať to napospas prírode.
Mokvajúce rezy - čo s tým?, 12.12.2016
A do čoho to mám primiešať? Do balzamu? Alebo si mam kúpiť klasický štepársky vosk? Rad by som to totiž nejako ošetril a to čím skôr lebo prídu mrazy, zmrzne to a ešte sa to viac domordí ako to je.
Mokvajúce rezy - čo s tým?, 11.12.2016
Ok. Ďakujem. Ukludnil ste ma.
Mokvajúce rezy - čo s tým?, 11.12.2016
No neviem ci je to najšťastnejšie riešenie. V minulosti som o jednu marhulu prišiel. Môže tam nejaká choroba vliezť.
Mokvajúce rezy - čo s tým?, 11.12.2016 Obsahuje fotku
Zdravím Dnes som kontroloval stromky a na mladej marhuly som našiel po letnom reze, ktorý bol samozrejme ošetrený balzamom také akoby mokvajúce rany. Je to akoby také z glejotoku. Také ako želatína. Da sa to prstami očistiť. Prosim čo mi... celý příspěvek >
Nahořklá slivovice, 23.11.2016
Ospravedlňuje to dúfam to že je to prvotina a áno ako jedna z chýb že som sa tam občas pozeral a nebolo to pod bublatkom. Samozrejme že som tu pleseň aj s vrstvou pod ňou pred vypálenim odstránil.
Nahořklá slivovice, 16.11.2016
Takže podávam hlásenie: dnes som vypálil v kolóne s 3jitou destilaciou. Asi nebol slivkový kvas dostatočne vykvaseny. Zo 170l kvasu to dalo 10l 54.34% slivovičky. Pán Boh zaplať aj za to. Na prvý krát to mohlo dopadnúť aj horšie. Údajne tam bol... celý příspěvek >
Nahořklá slivovice, 15.11.2016 Obsahuje fotku
Áno mal som na mysli ethylkarbamát. Tak sa teda s tými kôstkami zapodievat nebudem. Nie sú polámané a co viem tak hádam každý to vykyda do palenice nakomplet. Zaujímavé ináč ze kvas tvorený prevažne z ringlot mi aj napriek bublatku chytil "krys".... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika