Příspěvky uživatele - Blanci

Doporučíte chemický postřik?, 23.3.2016
Děkuji všem přispěvatelům za reakce na mé dotazy z roku 2013. Záměrně ovšem dnes odpovídám na tento příspěvek, neb nejlépe vystihuje mou původní hysterii a zároveň i popisuje dnešek - t.j. rok 2016. Hodně jsem na zdejším fóru vyčetla, dostala... celý příspěvek >
Snad miliarda smutnic ve skleníku, 10.6.2015
Dorý večer, prosím o radu - ve skleníku mám ne stovky, ne tisíce, ne milióny, ale stad miliardu mušek smutnic. Nechci je tam - nechci ani mušky, ani larvy (a že jich bude!!!). Máte nějaký osvědčený přípravek, prosím? Podotýkám, že... celý příspěvek >
Doporučíte chemický postřik?, 22.1.2013
Dobrý den, všem velice děkuji za rady a tipy. Ve všeobecnosti ještě doplním informaci, že se nejedná o zahradu, o kterou 20 let nikdo nepečoval - naopak, je to normální vesnická zahrada, na které se normálně pravidelně seká trávník... celý příspěvek >
Doporučíte chemický postřik?, 17.1.2013
Dobrý večer, zakoupili jsme dům se zahradou, na které je pár ovocných stromů či stromků a několik keříků rybízu. Vše uvedené nebylo nikdy chemicky ošetřeno a každý jednotlivý kus je něčím nemocný. Např. vzrostlá jabloň trpí asi rakovinou, byla... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 18.10.2012
Aha, děkuji za informaci, Tak to raději půjde na ohniště. Hezký den Blanka
Co je to za rostlinu?, 17.10.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer, na zahradě mi volně vyrostla tato rostlina. Je asi 60 cm vysoká a vyznačuje se velmi zajímavým uspořádáním listů, kdy při pohledu zvrchu, rostou všechny listy přesně do kříže. Ráda bych si jí uchovala, ale zatím nevím, zda-li jí... celý příspěvek >
Mraveniště ve skleníku - jak zlikvidovat?, 29.4.2012
Dobrý večer, velmi děkuji za Váš návod i rady s aplikací :) Nene, chemii se bránit zuby-nehty nehodlám, ale ten Formil byla posypová nástraha - na volnou půdu s mnoha lebkama a skříženýma hnátama - to si nemůžu dovolit - štěně a tři děti ve věku... celý příspěvek >
Mraveniště ve skleníku - jak zlikvidovat?, 29.4.2012
Dobrý večer, moc děkuji za informace. Já sama nechci mít "sterilní" skleník, ale s oteplením jsem zjistila, že mravenčí kolonie jsou - jak to nazvat - prostě přebujelá - považuji je v tomto rozsahu za škodnou. (původní majitel nemovitost prodával 3... celý příspěvek >
Mraveniště ve skleníku - jak zlikvidovat?, 25.4.2012
Dobrý večer, teprve od února vlastníme zahradu se dvěma skleníky, ve kterých žijí tři mravenčí kolonie. Nejdříve jsem jsem myslela, že je vše OK, že tam prostě patří, ale dnes mám pocit, že tomu tak není... nejméně 50 cm od hlavních vstupů... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika