Příspěvky uživatele - Oldbek

Letní jablka dozrávají, 23.8.2017
A chuťově Vám vyhovují. Můžete popsat chuť. Děkuji.
Letní jablka dozrávají, 23.8.2017
Zdravím. Chtěl bych se zeptat pana Vysloužila jak je spokojen s letním jablkem tzv. " LOBOLET". Děkuji za odpověď.
Topaz nepřekonaný, 26.10.2016
Dobrý den pane Petře z Pardubic. Chtěl se se Vás zeptat, jak jste letos spokojen s Topazem?
Opylovač Toptaste, 24.10.2016
Zdravím. Pokud do toho mohu vstoupit, tak za sebe bych doporučoval Katinku. Je to opravdu moc dobrá slivoň, zrající na konci července. Jinak je to na Vás.
Herman x Topfirst, 12.9.2016
Zdravím. Chtěl bych se zeptat na růst slivoně Herman. Pořídil jsem si ji na podnoži Myrobalán ve tvaru zákrsek (slaběji rostoucí podnož jsem nesehnal) . Nechtěl bych však velký strom. Je možné udržet strom v nějaké optimální výšce bez... celý příspěvek >
Admirál, 9.9.2016
Dobrý den. U této odrůdy mi to připadá nějak moc brzo, když sklizňová zralost je až konec září, začátek října. V jaké bydlíte lokalitě.
Toptaste, 28.8.2016
Zdravím. Ta odlučitelnost je v každé fázi zrání plodu? U mne se jedná o první úrodu tak nevím, třeba se to později zlepší.
Toptaste, 28.8.2016
Zdravím pane Petře. Chtěl jsem Vás zeptat na odlučitelnost od pecky u této odrůdy. Já mám 2 ks na podnoži st. Julien, Wagenheimově a u obou odlučitelnost žádná. Jsou ve stáří asi 2 - 3 let. Jak je to u Vás. Děkuji za odpověď.
Topstar plus, 16.8.2016
Jak se Vám letos vydařil Topstar plus pane Vysloužile?  Kdy Vám tato odrůda dozrává ve Vaší poloze? Díky za odpověď.
Pocta Rubinole, 16.8.2016
Dobrý den pane Vysloužile. Trošku si odporujete,  jednou uvádíte Diadém jako velmi podařenou odrůdu a podruhé za šedý průměr. Jak je to tedy. Díky za odpověď.
Odrůdy Pinkcot®, 18.2.2016
Zdravím. Myslím, že Pinkcot je částečně samosprašná.
Blaník, 30.10.2015
Zdravím. Tak jsem dnes ochutnal ze sklepa uleželé jablko této odrůdy a musím říci, že je to opravdu lahůdka. Neumím popsat chuť, ale šťavnaté, sladkokyselé s takovou vzdálenou sladkostí. Opravdu dobré. Když jsem ochutnal v září jeden plod, který byl... celý příspěvek >
Jak si stojí rané švestky?, 14.8.2015
Zdravím. Já jsem si myslel pane Vysloužile, že Opál rodí přes rok.
Nejaromatictejsi odruda, 3.7.2015
U nás v podkrkonoší - 350 m.n.m.  Pinkcot zelenej jak brčál a ani náznak nějakého dozrávání.
Švestka dozrávající v polovině srpna, 29.5.2015
To máte pravdu pane Petře. Myslel jsem ještě nějakou jinou. Jak to vypadá s Vaší Hanitou a její odolností na šarku. Má letos nějaké příznaky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika