Příspěvky uživatele - treeface

Amarylis už kvete, 8.2.2017
Škoda jen, že jim říkáte amarylisy. Když pominu fakt, že i latinsky to není dobře, české pojmenování hvězdník mi přijde (nej)lepší. Ale zase pěstovat je evidentně umíte moc dobře, jsou krásné ;).
Jahody Selva a Elsanta - jaké jsou?, 1.4.2015
Jde mi především o vaše zkušenosti - chuťové vlastnosti a využití. Moc díky.
Rajčata pro sezónu 2015, 11.3.2015
Super, díky moc za odpověď. Pěstujete většinu rajčat venku, nebo ve skleníku? Mně přijde, že kromě faktu, že v tom skleníku začínají plodit dříve, to už od půlky léta není zas taková sláva... A nestíhám je ani vyštipovat, jak rychle rostou... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 2.3.2015
Pěkný den všem z Hané, a mám dotaz - je možné, resp. zkoušeli jste někdo pěstovat keříčkové rajče jako tyčkové? Já měl loni různé ruské keříčkové odrůdy (FINIK KRASNYJ, SAMOCVET NEFRITOVY, SPRUT SLIVKA atd.), ale vznikla z toho taková džungle, že... celý příspěvek >
Plnokvětost letní fialy, 25.2.2015
Dobrý večer z Olomouce, nevím, jestli vás to bude po tak dlouhé době ještě zajímat, ale měly by to být ty světle zelené semenáčky. I když teda já osobně mám rád i ty jednoduché, ale opravdu jdou takto jednoduše poznat.  Josef
Rajčata pro sezónu 2015, 23.2.2015
Super, to jsem potřeboval slyšet :), taky se na ně letos chystám poprvé. Stejně jako na GARDENER'S DELIGHT, v Británii tolik populární odrůdu, a taky ROSELLA - máte s nimi někdo zkušenosti? Už několik let pěstuji LEMON DROP, světle žlutou cherry... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 18.2.2014
No vidíte, a mně i dětem loni (2013) chutnala nejvíc práve Sweet Million a Lupitas :o)
Nejchutnější rajčata, 11.3.2012
Super, moc děkuju. Teď se ještě zeptám - nakupujete jejich semena na onom estonském internetovém obchodě, či z různých zdrojů? Můžete je případně uvést? (Ne všechny jsou seriózní a těm já bych se rád vyhnul). Díky moc. Kde vlastně svá rajčata... celý příspěvek >
Postřik na mšice, 5.7.2011
Díky za tip, hned jsem vyzkoušel, a doufám, žeto pomůže. Doufal jsem, že se ke mě nastěhují všichni ti chválení pojídačí mšic, ale nestalo se, kromě pár larev berušek a tak doufám, že moje papriky ve skleníku to vydrží... když už si to člověk pěstuje... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika