Příspěvky uživatele - Reniii

Jak sušit bylinky? V troubě?, 29.8.2014
Tak pardon, že jsem se na něco vůbec zeptala... už nebudu otravovat. Mějte se tady...
Jak sušit bylinky? V troubě?, 29.8.2014
Poradte prosím někdo kdo máte zkušenost se sušením bylinek v troubě. Sušičku nemám, slunce už nic moc a bylinek na zahradě docela dost. Na kolik zapnout troubu, s ventilátorem...? Díky
Neznámá kapradina, 25.8.2014 Obsahuje fotku
Stejně jako loni, tak i letos pátrám po názvu svojí neznámé kapradiny která rostla v květináči u jiné koupené. Zimu přežila v pohodě - listy stálezelené, spíše tuhé (asi jako u Polystichum polyblepharum). Výška cca 40cm.
Jak vytvořit speciální trávník?, 21.8.2014
Tak jsem tuto fotku ověřila u odborníka... s největší pravděpodobností (chybí detail trávy) je to Carex brizoides .
Jak vytvořit speciální trávník?, 21.8.2014
Nebo by to také mohlo být něco z ostřic... třeba Ostřice třeslicovitá (Carex brizoides). Osobně se mi trávy které se "válejí po zemi" nelíbí ale na Vaší fotce to ve velkém vypadá moc pěkně
Firma Lukon Glads, 16.8.2014 Obsahuje fotku
Lído, z mojí zkušenosti správné zbarvení i druhý třetí rok, do správné velikosti i později, některé rostou rychle (Climax) některé pomaleji (Big Daddy ani čtvrtý rok rok není dost velký). Ted také nakupuji v zahradnictví kde posílají na podzim jen... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu, 14.8.2014
Tady je rozdíl docela pěkně vidět.
Co je to za rostlinu, 13.8.2014
Líčidlo jedlé. Štáva z plodů se používá k dobarvování šťáv, džemů apod.  Jinak pro tuhle rostlinku nemám využití, plody většinou oberou ptáci... moji sousedi se pak také asi diví, co jim vyrostlo na zahradě za rostlinu
Červený javor - choroby, 12.8.2014 Obsahuje fotku
A na mojí fotce je svraštěnka? Jarní listy jsou ok ale to co vyrostlo v létě nějak zasychá... Padlí tady není, jen na jaře byl silný útok mšic
Larvy likvidující trávník, 10.8.2014 Obsahuje fotku
Nejspíš to není chroust ale chroustek letní.  Jeho ponravy tady likvidují kosáci. Kdysi jsem se o to zajímala, prý na ně platí Dursban (jesli není zakázaný) ale snad jen na první rok života ponravy.  Nakonec jsem usoudila že to napadení... celý příspěvek >
Co je to za kytičky, 2.8.2014
2) je zavinutka - Monadra
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 30.7.2014
Tak poslední foto, ta medově zlatá je opravdu Caramel... i když ten můj vypadá jinak. Proč já nemám tak pěkné jasné listy? Mám já to vůbec Caramel ?
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 29.7.2014 Obsahuje fotku
Mirku, musím to zaťukat... tady letos nemoce na rajčatech a spol. zatím žádné. Žádné mšice, svilušky, molice, nedostatek vápníku Ve skleníku mám Finik or, Tomatoberry, Nastju Sl., Pollicino a Goldkrone, sklízíme už dlouho a nejvíce zatím... celý příspěvek >
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 28.7.2014
Děvčata, tak jsem to nechala ověřit a je to opravdu Southern Comfort
Pochlubte se květinami, 27.7.2014 Obsahuje fotku
Dnešní zajímavé fotky...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika