Příspěvky uživatele - indien

Poraďte prosím jaký elektrický vertikutátor?, 12.3.2015
Prosím o nějakou spolehlivou značku vertikutátoru elektrického..Děkuji
Vertikutátor, 7.9.2014
Dobrý den,    ..Uvažuji nad jeho koupi..Můžete mi doporučit značku, se kterou jste spokojeni? Ať už benzínový nebo elektrický... Kvůli mé rozloze zahrady by se mi více hodil benzínový, ale když si vezmu, že ho potřebuji cca 2x... celý příspěvek >
Mate nekdo paulownií?, 16.4.2014
Všem moc děkuji...:-) Bohužel jsem si tento kup krásného stromu rozmyslela právě kvůli nepříznivým podmínkám... Chtěla jsem něco krásného a ten květ mne zaujal... Můžete mi doporučit něco jiného:-D Katalpu, štědřenec i sakuru mám...
Mate nekdo paulownií?, 14.4.2014
Bydlim v Beskydech... tak snad se ji bude darit.Jak rychle roste?Podelte mi sve zkusenosti, diky
Mate nekdo paulownií?, 14.4.2014
Zdravím, premyslim o nejakem okrasnem stromu a zaujala me paulownie-hMate ji nekdo?Popripade, kde by se dala sazenice sehnat.Diky
Levandule "špičatá", 2.9.2013
Na jedné zahrádce jsem viděla krásnou vysokou levanduli s květem jakoby do špičky. Nádherná, ale nevím název. Máte ji doma?
Zahradnictví Lebiš, 14.2.2012
A to si objednáváte balkónovky na dobírku? Chci si právě objednat muškáty a strašně moc kusů takže mám strach..
Zahradnictví Lebiš, 8.2.2012
Děkuji. No právě, že to mám daleko tak mám strach. A chci tam utratit hodně peněz...
Zahradnictví Lebiš, 8.2.2012
Dobrý den,  chtěla bych si letos objednat balkonové květiny (muškáty, begónie) u firmy Lebiš. Máte s touto firmou někdo zkušenosti a také se zásilkovým obchodem? Děkuji za reakce. 
Wistárie na kmínku, 9.11.2011
Dobrý den, chci se zeptat. Moc ráda bych pěstovala wistárii, ale bohužel nemám žádnou oporu, pergolu. Napadlo lze ji pěstovat jako stromek nebo pokud někdo ji takto máte? Děkuji
Jak daleko sázet živý plot z habru od drátěného plotu?, 31.10.2011
Dobrý den, tento týden chci zasadit sazenice habru z lesa. Živý plot chci sadit do trojsponu akorát nevím jak daleko by živý plot měl mít mezeru od drátěného plotu?
Modrá barva hortenzie, 3.8.2011
Dobrý den, mám doma 2 hortenzie. Kupovala jsem je modré a do výsadby jsem dala rašelinu a substrát pro azalky a rododendrony, aby měly kyselou půdu. Přesto jejich květy jsou růžové a já jsem z toho na prášky..Mají ideální podmínky..jsou ve stínu... celý příspěvek >
Surfinie mi mění barvu/svilušky na fuchsii, 6.7.2011
no přesně toho jsem si dnes všimla na svých fialových surfinií, že jsou vybledlé... já si myslím, že je to dešťěm, protože 1 truhlík jsem pozdě schovala...
Živý plot z levandule, 29.6.2011
Dobrý den, chci se zeptat... chci si založit kolem terasy takový nízký živý plot z levandule. Nemá s tím někdo zkušenosti? Nevím zda mám levanduli sázet do trojsponu a kolik sazenic na 1 m? A pak jakou vhodnou půdu a substrát zvolit..díky
Modrá hortenzie, 27.6.2011
no to je opravdu zvláštní. Ta moje má být modrá a kvete růžově přitom je pod stromem a ještě jak jsem ji zasadila tak jsem vyhloubila jámu a nasypala do ní substrát pro azalky a rododendrony aŤ má kyselou půdu. Jsem z toho nešťastná, protože hnojím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika