Příspěvky uživatele - Kozicka

Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 15.1.2011
Verus, abych rekla pravdu nevim si rady. Kupujete kokosovy 'nec'o a nevite na co to je. Kupujete seminka a nevite jak je zasazovat. A problem je, ze na techto diskuzich jsou nekdy rady vice mene lezerni a rozhodne ne pro zacactenika... celý příspěvek >
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 14.1.2011
Verus, ja nebydlim v CR a co pestuji ja v zahrade nemuzete pestovat vy, mimo   letnicek a keru ktere jsou odolne na horko a i na zimy a pokojovych rostlin. Spousty rostlin ktere pestujete jako pokojove rostliny ja mohu pestovat i v zahrade,... celý příspěvek >
Coleus, 14.1.2011
Tak ja hledam a hledam rocco a rococo a nikde nemuzu najit. Kdy muzete seminka zasadit ven primo do pudy?. Ja to sice nikdy nezkousela naopak jsem zasazovala asi tak 8-10 tydnu pred vysazenim, neb potrebuje substrat okolo 20-22C aby vyklicil? Ted... celý příspěvek >
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 14.1.2011
Verus, ja mam ibisku nekolik a mnoho jsem jich vyndala z pudy, neb v mem prostredi daji dost prace aby vypadaly dobre a tezko se nekdy urcuje co jim je zvlaste kdyz to jsou hybridy. Jinak se venuji kytkam, a rostlinam az moc ale je... celý příspěvek >
Kokosové vlákno, 14.1.2011
Verus, omlouvam se..je to vermikulit a pokud si ho koupite kupte ten nejhrubsi a na kytky (je nekolik typu). pH7 je neutralni; vse pod pH7 je kysele; vse nad pH7 je zasadite. pH6 je desekrat kyselejsi nez pH7, naprikad. Mnoho rostlin... celý příspěvek >
Coleus "rococo", 14.1.2011
Coleus je kopriva a plevel? To jsem nevedela. Mne se velmi libi - a do stinu je vyborna neb prida hodne barvy -a nemusi se tolik zalevat-protoze nema rad sucho a omdli brzy. Zimu taky nevydrzi. Seminka coleus jsou jenom o neco vetsi nez petunie... celý příspěvek >
Kokosové vlákno, 14.1.2011
Verus, se pouzivaj ruzne produkty z kokosu na rostliny : 1.Vlakno; 2. Lisovane kosticky 3. Raselina- ktera skutecne vypada jako raselina jenze je hrubsi. c.1 Nemam rada jak jsem jiz psala c. 2 Kosticky - jedina moje zkusenost je jenom na orchidy... celý příspěvek >
Ako na slimáky?, 14.1.2011
Nasla jsem jich nekolik zkuste 'medena folie' ale nezda se mi to levne.   Ja nevim, jestli nejaka klempirska dilna by mohla silnejsi co se nekdy pouzivaj na opravu strech vyvalcovat?    Kozicka
Ako na slimáky?, 14.1.2011 Obsahuje fotku
Jeste jsem chtela dodat ze nekteri pestovatele davaji tuto folii i na kmen stromu, ale radsi sem vam nasla obrazek, abych to nemusela vysvetlovat. Vsimnete si jak je ta folie nastrihana. Na tohle je folie asi 5mili a klidne nastrihat nuzkama. Kde ji... celý příspěvek >
Fíkus Benjamín - žloutne a opadává, 12.1.2011
Julius, prima, jeste to prostuduju ale desifinkace kury na orchideje by mela fungovat. Taky namazu roztok na list, ktery ma fungus a uvidim co na to rekne. Kozicka
Prosím poraďte - choroba kaktusu, 10.1.2011
Tyhle vlnatky jsou velice destruktivni a jestli muzete, odstrante je nejdrive pinzetou. Nebo jak pani Lida poradila steteckem namoceny do lihu nebo i nejake chemikalie ktera je na ne urcena, ale budte opatrny neb muzete kaktus spalit zvlaste kdyz je... celý příspěvek >
Paphiopedilum spicerianum, 10.1.2011 Obsahuje fotku
Ivo, Ja verim, ze kdyz pestujete Phals tak Vam porostou vsechny druhy Paphs. Posilam Vam fotku listu Paph, ktere jsou vetsinou teplomilne ale to taky vzdycky neplati. Tmave zelene a jednobarevne jsou vetsinou studenomilne. Horsi je odhadnout pH... celý příspěvek >
Identifikace pokojové rostliny, 9.1.2011
Dobry vecer Lido, nekdy bychom meli zacit zvlastni dizkuzi na vodu' tedy mekka nebo tvrda voda' a co to znamena v pestovani rostlin. Ja nemam odvahu na toto thema jit ale mozna ze Vy ano? Kozicka
Paphiopedilum spicerianum, 8.1.2011 Obsahuje fotku
Obrazek mi nejak nevysel
Jak pestujete Anthurium?, 21.12.2010
PS: Mozna ze jsem vse vyvetlitla spatne. Chtela jsem rici, ze ja v kvetinacich, co mam doma hlinu nepouzivam a proto jsem napsala recept ktery hlinu neobsahuje a ktery ja pouzivam v pripade kdyby nekdo tuto alternativu chtel zkusit. Kozicka
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika