Příspěvky uživatele - merapi

Choroba ficus elastica, 4.10.2023
Moc děkuju!! Už je postříkáno. R
Choroba ficus elastica, 4.10.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme památeční ficus po babičce, na jaře jsme jej seřízli (jako už několikrát za ta léta), ale tentokrát něco nedopadlo dobře a chřadně. Vzhled nových listů přikládám. Prosím, o co může jít a jak jej zachzánit? Moc děkuji Richard
Rozlišení Rubinoly a Šampiona, 29.10.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, moc prosím o identifikaci odrůdy Rubinola a Šampión. Mám je vedle sebe, ale bohužel nevím, který je který. Soubory přikládám. Odrůda č.1 má drobnější růst Odrůda č. 2 se mi zdá sladší a moučnatější.
Vadnti listu, 23.7.2020
Dobrý den, to by mohlo být. Dole je jíl na něm navážka. Ten jíl bude tak v 70 cm - 100 cm. Díky
Vadnti listu, 22.7.2020 Obsahuje fotku
Dobry den, mam merunku 2 m od jizni steny, je cca 5 m vysoka. Posledni tydny se u ni objevuje silne vadnuti vetevek. Je to monolioza? Uvazuji o silnem zpetnem rezu po odplozeni (no, tech 10 merunek...), ale nevim, jestli nebude lepsi ji celou... celý příspěvek >
Muchovník, 25.10.2017 Obsahuje fotku
Pěkný den, nechci zakládat nové vlákno, navazuji na muchovník. Uvažuji o něm k domu (cca 4 m od západní zdi), rád bych tvar jako na obrázcích. Mé dotazy jsou: - jakou odrůdu byste doporučovali? - lze koupit i vyšší stromek (cca... celý příspěvek >
Identifikace keře, 20.4.2017
U nás asi bez šance... co? jižní Čechy, 430 m.
Identifikace keře, 20.4.2017
Choisya Ternata?
Identifikace keře, 20.4.2017
Choisya ternata? Pinterest foto
Identifikace keře, 20.4.2017
Pěkný den, myslím, že ten to není. Ten má tuhé, kožovité listy, tyto byly měkké, tenké. Jinak tam je poměrně teplo, blýskavky jsou tam krásné dvoumetrové keře (mně ta má už dvakrát vymrzla) a z bobkovišní jsou živé ploty jedna báseň.
Identifikace keře, 20.4.2017 Obsahuje fotku
Pěkný den, mohl by někdo prosím identifikovat keř na fotografii? Foto je ze severní Francie, kvete tam nyní, intenzivně voní. Děkuji R
Ostřice v trávníku - co s ní?, 25.7.2016
Ta růčo práce bude pekelná, protože jsou to někde desítky až stovky rostlin na 1 m2. Těch 8 cm mi tam dala firma, co zakládala zahradu. To, že za moc nestála, jsem přišel, bohužel, až pozdě. Opravdu už uvažuju o totálce a novém založení. Jen... celý příspěvek >
Ostřice v trávníku - co s ní?, 25.7.2016
Šáchoru jsem se polekal hned, jak jsem to začal blíže skoumat. Ale vyryl jsem celou větší rostlinu, zeminu rozplavil a hlízky jsem žádné nenašel. Jen oddenky.
Ostřice v trávníku - co s ní?, 25.7.2016 Obsahuje fotku
Pěkný den, v trávníku se mi masově rozšířila nejspíš ostřice, je jí tolik, že ruční vydloubávání už není možné. Existuje na ní nějaký postřik? Na netu jsem našel několik selektivních herbicidů v USA (třeba Ortho Nutsedge Killer For Lawns), ale do... celý příspěvek >
Uschlé listy slivoně, 14.7.2016
Pěkný den, děkuji za reakce, grilovačka nebyla, koncentrovaný postřik nebyl na tomto stromě ani v okolí. Postižená strana je orientována na sever, ale kolem dost fučí. Strom jsem nijak zvlášť nezaléval, tak možná to sucho spolu s roztoči nebo... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika