Příspěvky uživatele - zahradi

Cibule sibiřská, 6.6.2011
Moje nať není nevýrazná. Je příjemně aromatická. Možná máte mladou, tím by to mohlo možná být. Zkuste počkat do příštího roku nebo do podzimu. Já na ní nedám dopustit. 
Cibule sibiřská, 21.5.2011
Z této cibule sklízím jen nať. Hodí se do všeho, kam se dává cibule. V mnoha případech je lepší, protože nať není tak ostrá. Touto dobou, kdy už je jí hodně, lze úspěšně použít i do guláše, tak 50-50 s normální cibulí. Výsledek je výborný. Množení je... celý příspěvek >
Poškozené listy. Plíseň?, 1.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, byl jsem po pár dnech na zahradě a na listech révy se mi objevilo toto poškození, viz fotky. Umíte to někdo pojmenovat a poradit co s tím?
Řez - střih, 28.12.2010
Minulý týden jsem viděl v novinách krátký článek s fotografií o řezu keřů révy v tomto období. Text vyzněl tak, že v tomto období je prostřih důležitý...  Já se tedy "pěstováním" révy zabývám zabývám sotva deset let, ale o prostřihu v... celý příspěvek >
Škůdce? Co to je?, 11.9.2010
Díky. Přečetl jsem diskusi o roncetu a herbicidech. Nevím, nevím. Já mám tu změnu struktury listů pouze tam, kde jsou ta háďátka, tzn. že s tím mají asi přímou spojitost. Mám, viz.foto, zasaženu vždy jen část listu. Leda že by ty potvůrky číhali v... celý příspěvek >
Škůdce? Co to je?, 29.8.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, objevila se mi na listech jakási změna struktury. Při bližším zkoumání jsem objevil na spodní straně listu kolonii tmavě šedých malých "jiker" a na jiném listě kolonii se hýbajících se tenkých červičků, či jak to nazvat. Umíte to prosím... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika