Příspěvky uživatele - Karel196

Žluté skvrny na citrusu, 25.6.2020
Nedostatek světla, nebo, málo živin s obsahem železa. Zálivko i postřikem.
Žluté skvrny na citrusu, 25.4.2020 Obsahuje fotku
To já řeším také a vygugloval jsem toto: prochladnutí, plíseň, nedostatek magnezia. Začal jsem postřikem kuprikolem a rozpustil jsem jednu tabletu magnezia a zalil. Konec hlášení. 
Broskve v Biokvalitě, 4.9.2018 Obsahuje fotku
I bez chemie se dají pěstovat kvalitní broskve. 
Co je to za odrudu jablek, 22.7.2017 Obsahuje fotku
Co je to za odrudu jablek
Jaké hnojivo k rybízu?, 1.4.2017
Nejlepší hnojivo obecně, nejen na rybíz je EM. jsou to prospěšné mikroorganismy. Roztok se dá zakoupit, nebo se do tété techniky pustit doma za pár korun. Pak máte univerzál na všechno. Já to dělám podle YouTube. Stačí zadat EM+TECHNOLOGY
Symbivit, 29.3.2016 Obsahuje fotku
Já zkouším symbivit také s Velikonočním obilím. 
Symbivit, 14.3.2016
Na všechny, kromě brukvovytých. Jinak sis sama odpověděla sama.
Kávová sedlina, 12.3.2016
Kávová sedlina na slimáky neplatí. Jinak kávová sedlina slouží jako substrát k pěstování hub. Stačí zadat klíčová slova coffeeground+mushrooms.
Choroba viniča, 21.6.2015 Obsahuje fotku
Také se chystám k postřiku proti padlí. Objevil jsem pár listů podivně zbarvených. Domnívám se, že je to padlí. Doporučuje se postřik Quadris Max. Je to padlí? děkuji za pomoc.
Pestujete na záhrade huby zo sadby?, 23.10.2014
Na jaře jsem koupil sadbu hlívy a tu jsem očkoval do špalků. Nyní v říjnu jsou plně obrostlé. Problém je, že chutnalí slimákům. 
Co je to za odrůdu?, 3.8.2013
Z jednoho listu se nedá posoudit odrůda.   Já to dělám přes google obrázky a klíčovým slovem je "reva vinna"
Co to mám na plodech II, 16.6.2013 Obsahuje fotku
Prosím o radu, moje švestičky mají nějakou chorobu. Co dělat?
Rajčátko moje, 10.6.2012
Rajčátko moje. Poškozené sazenice byly zakoupeny, ty naše vypěstované, poškozeny nejsou. Při zakoupení, nebylo nic vidět. Čím to ale ten prodejce postříkal, se asi nedovím. K takové chybě se nikdo hlásit nebude.
Rajčátko moje, 10.6.2012
Děkuji Jiřince i Mirkovi. Snad se to zlepší.
Rajčátko moje, 9.6.2012 Obsahuje fotku
Horní lístky rajčat jsou zažloutlé a kadeřavé. Je to plíseň, nebo nějaká nemoc. SOS, za radu děkuji.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika